Шаблоны Joomla 3 тут

Українська революція 1917-1921 років

Создано: 07.11.2018

SAM 2020Українська революція 1917-1921 років – це національно-визвольна боротьба українського народу за незалежність та створення власної держави. Її очолила Українська Центральна Рада, що стала представницьким органом українських демократичних сил. Хоча революція не досягла своєї мети, вона започаткувала процес формування модерної української нації та відновила традицію українського державотворення.

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» 7 жовтня 2018 року в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів педагогом-організатором Бардадим Наталією Миколаївною проведено інформаційну годину «Українська революція. Втрачена держава» з учнями 5 та 9 класів. Учні разом з вчителем з зацікавленням переглянули презентацію на тему «Сторіччя Української революції 1917-1921 років», заслухали повідомлення учнів 9 класу Білоус Тетяни та Гончарової Ольги про історичне значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, їх вплив на процеси відновлення Української незалежності у 1991 році, сучасну консолідацію українського суспільства.

Інформаційну годину проведено з метою вшанування учнями традицій боротьби за незалежність та соборність України і військової звитяги захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки.

Просмотров: 158