Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Відбувся дитячий турнір із міні-футболу серед юнаків 2009-2010 років народження

Создано: 26.10.2018

asOaVxwWW M26 жовтня 2018 року сектором культури, молоді та спорту Іванівської районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Іванівської селищної ради та Громадською організацією «Іванівська районна федерація футболу» було проведено дитячий турнір із міні-футболу серед юнаків 2009-2010 років народження.

Турнір проходив на базі спортивного залу комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради, у змаганнях брали участь 7 команд із загальноосвітніх закладів Іванівського району: Благодатного, Трохимівки, Іванівки, Дружбівки та Новодмитрівки Другої.

Весь турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі, а особливо фінальні матчі. Матч за 3-тє місце зафіксував перемогу команди Благодатненського НВК у матчі проти команди дівчат «Тавричанка» Іванівська гімназія – 1:0.

У фінальному двобої зійшлися команди Новодмитрівської ЗОШ та Іванівської гімназії, матч повністю виправдав звання фінального і пройшов у безкомпромісній та напруженій боротьбі закінчившись мінімальною перемогою команди Новодмитрівки з рахунком 3:2.

Після матчу було визначено найкращих гравців за амплуа:

- «кращий воротар» — Сотник Микита (Благодатне);

- «кращий бомбардир» — Мельник Кирило (Іванівська гімназія);

- «кращий гравець» — Коняхін Максим (Новодмитрівка Друга).

По закінченню турніру голова Громадської організації «Іванівська районна федерація футболу» Владислав Саманчук нагородив команду переможців і призерів грамотами та кубком, а кращих гравців цінними призами та побажав подальших перемог та успіхів у спорті.

Просмотров: 163