Шаблоны для Joomla 3 здесь

«Вуличне інформування»

Создано: 11.10.2018

20181009 120146 310 жовтня 2018 року працівниками Іванівського бюро правової допомоги спільно із службою у справах дітей Іванівської районної державної адміністрації проведено спільний захід на площі смт. Іванівка під умовною назвою: «Вуличне інформування» з метою інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи на тему: «Попередження домашнього насильства». Мешканцям селища доведено інформацію про основні положення ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»,  який було прийнято 07 грудня 2017 року, роздано буклети з відповідної тематики.

Чинний Закон істотно розширює коло суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, та визначені їх повноваження, передбачено створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Також хочеться звернути увагу на спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству. Окрім взяття кривдника органами Національної поліції на профілактичний облік (терміном на 1 рік) та проведення з ним профілактичної роботи, а також направлення кривдника на проходження програми для кривдників, додатково визначено:

- терміновий заборонний припис стосовно кривдника (до 10 діб);

- обмежувальний припис стосовно кривдника, який виноситься за рішенням суду.

Між суб’єктами, на які поширюється дія Закону обговорено тимчасовий порядок дій, за яким вони будуть працювати. На разі продовжують відбуватися зміни в порядках, механізмах взаємодії. Основний напрямок роботи – це доводити до громадськості відомості, що насилля – можна зупинити!, проводити широку інформаційну кампанію з даного приводу.

Просмотров: 159