Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

В райдержадміністрації відбулася нарада

Создано: 11.10.2018

P 20181011 081635Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Довбня провів нараду з питання підготовки районного бюджету на 2019 рік.

Участь в нараді взяли голова районної ради Людмила Павленко, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак, керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Кривчик, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних установ, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету.

Під час обговорення порушеного питання начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Рибалко зазначила, що на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації в розділі «Бюджет» розміщено методичні матеріали для підготовки проектів місцевих бюджетів на 2019 рік та прогнозних показників на 2010-2021 роки.

Також Тетяна Миколаївна звернулася до присутніх з проханням переглянути районні програми, термін дії яких закінчується у 2018 році та при необхідності розробити нові й подати їх на розгляд та затвердження до районної ради.

За результатами розгляду порушеного питання голова районної державної адміністрації Сергій Довбня надав відповідні доручення та визначив конкретні терміни їх виконання.

Просмотров: 121