Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Сьогодні в районі вручено перший "Пакунок малюка"

Создано: 04.10.2018

Світлина від Yuliya Krivchik.04 жовтня 2018 року вручено перший бейбі-бокс у Іванівському районі мешканці с.Новомиколаївка Валентині Мельник, яка нещодавно стала мамою чудової дівчинки Аміни.

 

Привітали матусю та побажали їй та дитинці всіх благ, миру, достатку, любові і терпіння. 
Нехай донечка росте міцною і здоровою, веселою і допитливою, а її життя буде щасливим і добрим, мов у казці.Світлина від Yuliya Krivchik.

Нагадуємо, що в Україні з 1 вересня стартував пілотний проект з надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”. Пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку. 
Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Відповідними актами Кабінету Міністрів України та Міністерства соціальної політики визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень для комплектування одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка” при народженні дитини.

До складу “пакунка” входить 25 одиниць дитячих товарів для дитини віком від 0 до 6 місяців: одяг, ковдра, пелюшки, матрац, засоби гігієни та інші речі необхідні для новонароджених немовлят.

Просмотров: 361