Шаблоны Joomla здесь

Минуле стукає в наші серця

Создано: 20.09.2018

IMG 20180913 115447Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-1933 рр. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей і ще ненароджених – у лонах матерів.
19 вересня 2018 року в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено урок пам’яті «Минуле стукає в наші серця».
Метою заходу було вшанування пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями мільйонів співвітчизників в 1932–1933 роках, ознайомлення вихованців з трагічним минулим нашого народу; прищеплення поваги до історії України, її славетних та трагічних сторінок, виховання особистісних рис громадянина України, почуття патріотизму, активної громадянської позиції.
Класний керівник 4 класу Гринцевич Олена Вікторівна продемонструвала учням відеофільм «Жнива розпачу». Ведучі прочитали тяжкі вірші та закликали всіх присутніх пом’янути жертв Голодомору хвилиною мовчання. Під час проведення заходу звучали записи класичної музики: «Реквієм» Моцарта, «Соната» Бетховена та пісня «Свіча» у виконання Оксани Білозір. Четвертокласники знову змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу.

Просмотров: 271