Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Ми маленькі козачата

Создано: 14.09.2018

P9130289Важливе місце в роботі Агайманського дошкільного закладу «Барвінок» займає співпраця зі школою. Метою нашої співпраці є забезпечення єдності, взаємозв’язку та узгодженість мети, змісту і форм навчання, виховання, розвитку дітей.

Тож, традиційно у вересні між дітьми старшої групи та учнями першого класу ми проводимо спортивні змагання «Ми маленькі козачата».

З особливою радістю та гордістю дитсадок зустрічає своїх вихованців та їх першу вчительку мудру, творчу Бруштелю Олену Володимирівну.

Позитивного, бадьорого настрою на початку змагань дітям надала ритмічна музична зарядка, яку організувала та провела вихователь дитсадка Погрібна Лариса Василівна.

Під час змагань діти брали участь у естафетах «вершники на конях», «збери дрова», «наносимо водички із кринички», «переправа». Велике задоволення отримали граючись у рухливі ігри «Музичні стільці», «Знайди свій колір».

Підсумком змагань стало нагородження усіх дітей медалями за активність, сміливість, спортивність, а в груповому приміщенні на них чекали солодощі.

Тож, міцного здоров’я та щасливого дитинства бажаємо усім дітям!

Просмотров: 241