Шаблоны для Joomla 3 здесь

Україна – європейська держава

Создано: 13.09.2018

P80912 10340812 вересня в Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся телеміст «Україна – європейська держава». Учасники, учні 9 класу, намагалися усвідомити місце України серед інших країн Європи, зрозуміти важливість Європейського об′єднання, акцентували увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу.

Учні разом із вчителем Атажановою Ларисою Сергіївною розглянули питання, які їм були досить цікавими: Яка роль України в ЄС? Які переваги матиме вступ України до ЄС? У процесі дискусії кожен з учнів висловив особисту думку, кожна позиція була відвертою і розсудливою. «На мою думку, Україна має вступити до ЄС. Це сприятиме підвищенню рівня життя народу, наблизить його до європейських стандартів», - сказала Сібільова Віолетта. Учні зробили висновок: щоб вступити в ЄС, потрібна повага до прав людини, забезпечення виконання норм європейського права, високоефективна ринкова економіка. Лише тоді зможемо з чистою совістю стати членом ЄС.

Молодь ХХІ століття почала писати свою історію. Які барви переважатимуть на скрижалях сучасної історії? Куди буде спрямована енергія українців? Яку державу збудуємо?

Молоде покоління не боїться розмірковувати, висловлювати свої  думки – значить має європейське мислення, формується новий європейський світогляд. Тож майбутнє в надійних руках!

Просмотров: 214