nachodki.ru интернет-магазин

Україна та Європа – разом!

Создано: 13.09.2018

SAM 6187Рік тому, 1 вересня 2017 року, в повному обсязі запрацювала Угода про асоціацію України з Європейським Союзом. Вона відкрила для нашої країни зону вільної торгівлі з країнами ЄС, а також поступову інтеграцію України в економічний простір співдружності.

З цієї нагоди в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено ряд пізнавально-просвітницьких заходів для учнівської молоді. Загальним девізом стало гасло: «Європа – наш спільний дім». Форми проведення були різноманітні та цікаві: виховні години, уроки державності, години інформування, години цікавих повідомлень, виставка малюнків, малюнки на асфальті, заочні подорожі до країн Європи, ігри народів Європи, випуск стіннівок, перегляд презентацій.

Найактивніші були учні 5-9 класів. Так учні 5 класу випустили стіннівку «Символи Європи» (класний керівник Загорський Олег Антонович). Учні 6 класу підготували інсценізований урок-подорож «Казки народів Євросоюзу» (класний керівник Железняк Валентина Миколаївна). Учні 7 класу провели годину цікавих повідомлень «Знай про Європу більше» (класний керівник Бардадим Наталія Миколаївна). Для восьмикласників організовано усний журнал «Євроінтеграція: реалії та перспективи» (класний керівник Николина Олена Петрівна). Учні 9 класу дискутували на тему «Молодь за Європейські цінності» (класний керівник Рюмін Володимир Вікторович).

Молодші школярі на подвір’ї школи охоче грали в ігри народів Європи та малювали на асфальті малюнки під назвою «Європа очима дітей». У своїх малюнках діти відтворили мрію, що Україна є європейською державою, що Україна та Європа – разом. Гарні враження залишив для всіх учнів перегляд презентації «Подорож країнами Європи».

Мета проведених заходів досягнута: учні розширили свої уявлення про історію створення та сучасний розвиток Європейського Союзу, культурну спадщину країн та народів Європи, Європейські цінності, сутність та роль Європейського Союзу в сучасному світі. Та головне, всі усвідомили, що Україна – це частина Європейської спільноти і шлях її до Європи – невідворотній.

Просмотров: 191