Шаблоны для Joomla 3 здесь

«Пакунок малюка» для новонароджених уже з першого вересня

Создано: 04.09.2018

951733 vid sogodni 1 veresnya pochnut vidavati pakunok malyuka yaka yogo vartist ta scho tudi uviyde06 липня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Постановою визначено, що з 1 вересня 2018 року кожній родині при народженні дитини надаватиметься одноразова натуральна допомога «пакунок малюка», який являє собою набір необхідних речей для новонародженої дитини. Надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за рахунок субвенції здійснюється відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства. Вартість отриманої допомоги «пакунок малюка» (5 тис. грн) не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.  

Право на отримання допомоги «пакунок малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Допомога «пакунок малюка» надається на кожну новонароджену дитину.

Зазначена допомога не надається у разі:

- відмови від новонародженої дитини у пологовому будинку (відділенні) усіх форм власності (далі - пологовий будинок);

- відбування матір'ю покарання у місцях позбавлення волі та подальшого перебування новонародженої дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;

- смерті новонародженої дитини в пологовому будинку.

Якщо у матері новонародженої дитини виникли ускладнення при пологах чи хвороба, що унеможливлює здійснення нею догляду за новонародженою дитиною, допомога «пакунок малюка» надається батьку або родичам такої дитини, або патронатному вихователю, які доглядатимуть за нею.

Якщо батьки, родичі відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), допомога «пакунок малюка» надається патронатному вихователю, який здійснюватиме догляд за новонародженою дитиною.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації       О.Бабіжаєва

Просмотров: 177