nachodki.ru интернет-магазин

Першовересневе свято в Агайманській ЗОШ

Создано: 03.09.2018

IMG 3480Агайманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно відчинила двері, щоб прийняти у своїх стінах учнів - тих, за ким стоїть майбутнє нашої держави.

Слова вітань сьогодні звучали для іменників свята - першокласників, для яких майбутній навчальний рік стане найважливішим етапом нового, насиченого життя, а шкільні будні готують багато відповідальних і серйозних випробувань. За традиціє їх пригощали смачною українською кашею, вручали подарунки. Особлива увага була приділена і випускникам школи, для яких цей Перший дзвоник у рідній школі і Перше вересня у ній уже не повториться.

Директор школи Раїса Єльцова привітала всіх присутніх на святі з початком навчального року. Вона, зокрема, сказала, що навчальний рік для вчителів і учнів, це як посівна для хлібороба, який сіє зерно, щоб зібрати врожай хліба, учитель же сіє знання, мудрість, щирість, доброту, взаємоповагу у своїх вихованців, які будуватимуть вільну, незалежну Україну. На свято завітали   завідуюча відділом освіти Іванівської РДА Шикуленко Л.І., отець Василій. Вони привітали дітей і вчителів із святом та початком нового навчального року і побажали міцного здоров’я, активних трудових буднів, вирости достойними громадянами неньки – України.

Просмотров: 155