Шаблоны Joomla 3 тут

День знань 2018 року

Создано: 03.09.2018

SAM 6069Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає.

1 вересня 2018 року в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий, адже з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. На обличчях у кожного сяяла щира усмішка, адже за такий довгий час кожен побачив своїх друзів і вчителів.

Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на подвір’ї школи.

На свято були запрошені Директор ПСГП «Південне» Тиндюк Анатолій Кузьмич, начальник Іванівського МУВГ Щербань Валерій Іванович, Любимівський сільський голова Николин Зіновій Степанович та вчителі-наставники.

Початком урочистості була хвилина мовчання, на якій вшанували Героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув на Сході нашої країни, захищаючи її кордони.

У велику, дружну родину нашої школи прийняли першокласників, для яких сьогодні все вперше: вперше переступили поріг навчального закладу, перша вчителька, перший навчальний рік, вперше пролунав для них дзвінок.

Директор школи Кобець Юрій Дмитрович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань та  подякував всім, хто допомагає закладу: Любимівській сільській раді, ПСГП «Південне», Іванівському МУВГ та батькам учнів. Він з гордістю повідомив усіх присутніх на урочистій лінійці, що навчальний заклад повністю готовий до нового навчального року: світлі, просторі та чисті класні кімнати й навчальні кабінети з нетерпінням чекають на учнів.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Малюки декламували вірші, казкові герої вітали першокласників зі святом, злітали у небо кольорові кульки.

Вітаємо всіх вчителів, учнів, батьків з початком навчального року. Бажаємо, щоб кожен день і крок були світлими, плідними, радісними.

Просмотров: 202