На Херсонщині проходить конкурсний відбір поліцейських!

Создано: 17.08.2018

IMG 9623З 13 по 31 серпня 2018 року в Херсонській області проводиться конкурсний відбір на посади в підрозділах Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Відбір проводиться на посади дільничних інспекторів поліції, поліцейських сектора реагування патрульної поліції, поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів та озброєння, поліцейських водіїв.

Слід зазначити, що чинним законодавством, зокрема Законом України «Про Національну поліцію» та іншими нормативно-правовими актами, передбачені соціальні пільги для кандидатів на посади в органи і підрозділи Національної поліції України, які з економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги у працевлаштуванні.

Головне управління Національної поліції в Херсонській області запрошує кандидатів до участі у конкурсі, адже служба в поліції – це висока заробітна платня, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійна підготовка за міжнародними стандартами та можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Автор: Якуніна Ганна, Управління інформаційної політики ХОДА

Просмотров: 116