Интернет-магазин nachodki.ru

В райдержадміністрації обговорили організаційні питання проведення на території Іванівського району навчань 124-ї окремої бригади територіальної оборони у Херсонській області

Создано: 03.08.2018

P 20180803 090205У період з 03 по 12 вересня поточного року відбудуться навчальні збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони у Херсонській області.

З метою якісного проведення навчань, сьогодні, голова районної державної адміністрації Сергій Довбня провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, представника Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату, сільських голів, на якій обговорили організаційні питання щодо підготовки та проведення цього заходу.

Як зазначив голова районної державної адміністрації місцем проведення навчальних зборів на території району визначено с. Українське. Військовозобов’язані Іванівської роти територіальної оборони проходитимуть навчання в Генічеському районі. В свою чергу військовозобов’язані м. Каховка, Каховської та Горностаївської рот територіальних оборон дислокуватимуться на території Української сільської ради Іванівського району.

Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації надав ряд доручень, серед яких: привести до належного стану будівлю Української ЗОШ, провести розрахунки щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення навчальних зборів.

Також Сергій Леонідович звернувся до присутніх з проханням докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених завдань.

Просмотров: 143