Сергій Хлань зустрівся з мешканцями Іванівської ОТГ

Создано: 03.08.2018

P 20180802 172704Вчора в приміщенні комунального закладу «Базовий клубний заклад Іванівської селищної ради» народний депутат Верховної Ради України від 185 виборчого округу Сергій Хлань, спільно з головою районної державної адміністрації Сергієм Довбнею та головою Іванівської селищної ради Віктором Дебелим, зустрівся з мешканцями Іванівської об’єднаної територіальної громади.

На початку зустрічі народний депутат повідомив, що в цьому році, за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету, буде відремонтовано дорогу В.Лепетиха-Генічеськ, а саме відрізок від Іванівського району до села Петрівка Генічеського району. Окрім того, в поточному році буде розпочато ремонт автодороги вздовж Каховського магістрального каналу, яка з’єднує село Новодмитрівка Друга з районним центром.

Також Сергій Володимирович зазначив, що для забезпечення якісною питною водою смт Іванівка та прилеглі села, з державного бюджету планується виділити 50 млн. грн на реконструкцію Іванівського водогону. Крім того Державне агентство водних ресурсів України зі свого фонду виділило 22 млн. грн на реконструкцію хлораторної очисних споруд Іванівського міжрайонного управління водного господарства відповідно до сучасних вимог.

«Мені дуже приємно бачити ті зміни та перетворення, що відбуваються в Іванівській ОТГ. Ми зі свого боку, як могли і як обіцяли, за рахунок соціально-економічного розвитку, намагаємося фінансувати ті пріоритетні програми, які ви подаєте. Хочу подякувати вам за те, що у вас завжди є в наявності проекти на ремонт об’єктів соціальної сфери, які можна реалізовувати за рахунок державного бюджету», - зазначив Сергій Хлань.

У присутніх було чимало запитань до народного обранця. В свою чергу Сергій Хлань пообіцяв вивчити проблемні питання та знайти можливі шляхи їх вирішення, як на місцевому так і державному рівні.

Просмотров: 133