Питання впровадження «Нової освітньої школи» обговорили на селекторній нараді

Создано: 18.07.2018

Питання впровадження «Нової освітньої школи» обговорили на селекторній нараді17 липня, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з актуальних питань впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", яку провів Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко разом з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

Під час заходу В'ячеслав Кириленко наголосив, що освіта для нас є пріоритетом і наше завдання - забезпечити доступ до такої освіти, аби наші молоді люди були конкурентними в подальшому житті: «Наша мета – створити повноцінний комфортний освітній простір. Комфортний у всіх сенсах – і з точки зору облаштування та технічного забезпечення шкіл, і з точки зору наповнення навчального процесу. Нова українська школа дасть свій максимальний ефект лише із розбудовою нового освітнього простору».

Доповідаючи, Вадим Чабан наголосив, що питання стосовно виплат заробітної плати, відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам області постійно тримається на контролі Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, проводиться щотижневий моніторинг із зазначеного питання.

«Станом на 16 липня поточного року заробітна плата, відпускні та кошти на оздоровлення педагогічним працівникам виплачено в повному обсязі, заборгованість з виплат відсутня», - підкреслив Вадим Чабан.

Також він повідомив, що на реалізацію реформи «Нова українська школа» районам та ОТГ області виділено субвенцію з державного бюджету в сумі понад 27,5 млн грн, співфінансування місцевих бюджетів складає близько 16 млн грн.

Присутній на селекторній нараді директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький поінформував присутніх, що за  квітень-липень 2018 року з державного бюджету надійшло та профінансовано 16 661,2 тис. грн.

«Вже закуплено дидактичний матеріал на суму понад 1 млн грн, комп’ютерне обладнання, що коштує 1128,7 тис. грн та шкільні меблі на суму понад 3,3 млн грн», - резюмував Євген Криницький.

 На сьогодні є і проблемні питання, зокрема не проведено процедуру і не здійснено закупівлю необхідного обладнання у Високопільському та Олешківському районам, внаслідок чого на сесіях районних рад не розподілено кошти. За попередньою інформацією проведення сесій планується на кінець липня.

Просмотров: 144