Шаблоны Joomla здесь

В райдержадміністрації обговорили функціонування Трудового архіву

Создано: 15.06.2018

P 20180615 10060815 червня поточного року голова районної державної адміністрації Сергій Довбня провів нараду.

Участь у нараді взяли начальник відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Наталія Верескун, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Рибалко, головний державноий ревізор-інспектор Іванівського відділення Генічеської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Тетяна Назаренко, завідувач Іванівського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління ПФУ в Херсонській області Людмила Чмілевська, начальник управління Державної казначейської служби України в Іванівському районі Наталія Тутова та начальник Трудового архіву Іванівського району Валентина Романенко.

На нараді обговорили питання подальшого функціонування Трудового архіву Іванівського району та стан його забезпеченості фінансовим ресурсом.

Як повідомила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Рибалко, Агайманська, Новодмитрівська та Дружбівська сільські ради виділили іншу субвенцію районному бюджету в сумі 68,1 тис. грн на утримання установи.

Просмотров: 136