Статьи и обзоры nachodki.ru

Стежками мальовничої Херсонщини

Создано: 12.06.2018

20180610 13260910 червня у молодших козачат пришкільного табору «Козачок» при Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася дуже цікава екскурсія. Учні відвідали комплекс «Зелені Хутори Таврії».

Зручним автобусом дітлахи дісталися до цього незвичайного місця. Зустрічали запашним хлібом та сіллю. Козачата ніби потрапили у давні часи. Екскурсовод Олена розповіла про життя в давнину. Кожен хутір має свою цікаву назву: Ковальський, Стрілецький, Гончарний, Рибацький, Козацький тощо. На кожному хуторі із захопленням слухали розповіді майстрів і самі мали змогу брати участь у майстер-класах.

На Козацькому хуторі діти каталися на конях, розглядали давню зброю і мали змогу навіть постріляти, на Рибацькому хуторі - попили смачного квасу та виготовили своїми руками «Плашку бажань».

Пересувалися між хуторами малята на незвичайній машині (у вигляді казкової старовинної печі). Незабутнє враження дітям залишилося від Рибацького хутора.

А який був смачний обід із українських національних страв. Після смачного обіду і ще довго розважилися кожен на свій розсуд: каталися на човнах, катамаранах, квадрациклах, здолали скалодром та канатну доріжку.

На згадку про екскурсію кожен отримав невеликий сувенір. Додому дітлахи приїхали стомлені, але щасливі із безліччю емоцій.

Просмотров: 171