Шаблоны Joomla здесь

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту

Создано: 08.06.2018

P 20180608 085753Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак провела нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту.

Розпочинаючи нараду Наталія Іванівна повідомила присутнім, що 6 червня поточного року заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів обласну нараду в режимі онлайн-конференції, на якій обговорювали питання підготовки до комплексної перевірки Херсонської області щодо виконання вимог законів та інших нормативно - правових актів з питань цивільного захисту, а також планування заходів з евакуації.

«В будь яку хвилину може поступити та чи інша ввідна і ми маємо бути готові вжити заходів щодо вирішення поставлених завдань», - зауважила Наталія Іванівна.

В свою чергу головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Віктор Лисенко детально зупинився на завданнях, які повинна виконувати кожна спеціалізована служба.

Також присутні відпрацювали алгоритми дій при виникненні надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків.

Підсумовуючи нараду заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак надала відповідні доручення керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту району та закликала кожного керівника спеціалізованої служби відповідально поставитися до завдань.

Просмотров: 204