В Іванівському районі куплять квартиру сироті

Создано: 07.06.2018

69d0efea5cfcВчора в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії щодо визначення у 2018 році напрямів та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельні та ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа.

Засідання проводив заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан.

Від Іванівського району участь у засіданні обласної комісії взяли заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак, в. о. начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Рубан, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Сергій Ведмецький, представник Іванівської селищної ради.

За результатами розгляду пропозицій наданих від Іванівського району, комісією прийнято рішення про спрямування коштів державної субвенції на придбання однокімнатної квартири для забезпечення соціальним житлом, особи із числа дітей сиріт, яка стоїть у черзі на квартирному обліку.

Просмотров: 164