Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Визначено переможницю Іванівського районного конкурсу «Таврійська красуня»

Создано: 04.03.2016

DSCF8895З метою розвитку творчих здібностей учнів, виховання любові до рідного краю 01 березня 2016 року комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості» проведено конкурс «Таврійська красуня», присвячений Міжнародному жіночому дню.

Учасниці змагалися у конкурсах: «Добрий день» - візитка, де кожна з конкурсанток коротенько розповіла про себе, «Історія України – наша історія», «Літературна спадщина», «Народні свята та обряди»,«Традиційний одяг та побут українців», які показали наскільки дівчатка знають історію своєї країни,культурнуспадщину.

На конкурс «А я гарна господиня»кожна з дівчаток готувала домашнє завдання – страву української кухні. Чого тільки не було на столі! І голубці, ідеруни, і вареники з шкварками і без, і пироги, і пампушки, і навіть українські домашні ковбаси!

Останній конкурс – артистичний – показав наскільки талановита і небайдужа до всього, що відбувається в країні наша молодь. В рамках цього конкурсу звучали власні вірші про останні історичні подіїв Україні, уривки з творів безсмертного Кобзаря, українські пісні. Нікого не залишив байдужим вірш, про АТО на сході, який представила автор Кодиця Юлія. Він проник в серце кожного і з великоювдячністю та повагою дозахисниківвсі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Журі непросто було визначити кращих але після довгих дискусійпереможцями визнано Ілляшенко Олену (Іванівська гімназія) та Васильєву Юлію (Шотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), які посіли І місце, ІІ місце посіла учениця Трохимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитровська Ліана, ІІІ місце – Кодиця Юлія з Воскресенскьої ЗОШ І-ІІІ ступенів та Попова Анна зНововасилівського НВК. Всі переможці ногороджені грамотами КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості».

Просмотров: 590