Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

У закладах освіти району відбувся щорічний флешмоб «Одягнемо свій край у вишиванку»

Создано: 17.05.2018

IMG 8598Вишивання моє, вишивання…

Чорний – сум, а червоний – кохання.

Синій – небо, зелений – буття.

Вишиванка – це наше життя!

Традиційно, третього четверга травня, до Дня вишиванки у закладах освіти району відбувся щорічний флешмоб «Одягнемо свій край у вишиванку». Ця традиція міцно закріпилася серед учасників освітнього процесу. Сьогодні квітучі весняні заклади заполонили діти та педагоги в українському національному одязі - вишитих сорочках. Вишиванка це наш український дух, що плине із глибини віків, дух нашої величі, наших традицій. День вишиванки став дуже популярним та довгоочікуваним. Це свято самобутності і достатності, яке покликане зберегти споконвічні традиції українського народу, яке стирає кордони і об’єднує українців по всьому світу, це наш національний оберіг. Учасники співають українських пісень, грають у національні ігри та обов’язково роблять фото.

Так, у Дружбівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» діти активно брали участь у масовці флешмобу та отримали величезне естетичне задоволення від танців.

Учні Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів також з гордістю одягнули вишиванки. Шкільне подвір’я засяяло яскравими барвами, веселими посмішками. Учні дружно взялися за руки і почався флешмоб. З уст дітей звучали слова: «оберіг», «символ краси», «свято», «мій рід», «моя Батьківщина». В куточку «А над селом вишивка цвіте» шкільного музею Бойової і трудової слави для учнів 5-6 класів вишивальниця села Алєксєєва Марина Сергіївна провела майстер-клас по вишиванню хрестиком. Учні вишивали частинки рушничка, який з’єднає всіх жителів села у єдину родину. Тож хай квітне над селом вишиванка!

IMG 20180517 103834

На подвір’ї Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під музичний супровід учні   доєдналися до флешмобу, втілюючи в композиції все своє бажання і прагнення мирного неба над головою. Учні початкової школи взяли участь у конкурсі малюнків «Рушничок єдності». Загалом в заходах взяли участь всі учні школи, педагогічний колектив та батьки. Наприкінці свята всі разом виконали Гімн України та випустили в небо голубів Миру, яскраво пропагуючи мир в Україні.

У Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує весь український народ. «Вишивана моя Україна» - під таким гаслом пройшли виховні заходи в 1-11 класах. На завершення свята учні провели імпровізований флешмоб: організувавшись і вийшовши на подвір’я школи, вони утворили вишиванкове коло.IMG 20180517 091114

День вишиванки продемонстрував, що школярі зі своїми педагогами і батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Такі заходи сприяють тому, що діти усвідомлюють, що треба цінувати та оберігати українські символи та традиції, вчать поважати культуру нашої Батьківщини, закликають єднатись та брататись і не забувати, що ми Українці з великої букви.

Просмотров: 162