Чорнобиль... Трагедія... Пам’ять...

Создано: 17.04.2018

f4b87fe2ec84Чи знаєш ти, світе

Як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно

Моєму народу болить!..

(Б.Олійник)

Сьогодні для молоді та слухачів районного центру зайнятості в КЗ «Базова бібліотека Іванівської селищної ради» пройшов екологічний набат «Атомне століття раною горить», під час якого згадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя захищали світ від радіаційної хвилі, говорили про наслідки Чорнобильської катастрофи, її вплив на довкілля, здоров’я людей та господарську діяльність.

На захід були запрошені односельці-ліквідатори ЧАЕС: Слюняєв Валентин Серафимович, Драган Анатолій Миколайович та Гнідаш Валерій Федорович. Учасники заходу переглянули відео  «Чорнобиль. Як це було…» та матеріали, книжкової виставки «Голосить дзвін стривожений у квітні…».

Проте, скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома. Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.f1c8020c41ae

Джерело: офіційний сайт Іванівської селищної ради

Просмотров: 171