Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Гіркі уроки історії

Создано: 13.04.2018

DSC03124Щороку 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів.

З цієї нагоди в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів класними керівниками 1-11 класів було проведено ряд тематичних заходів: виховні години «І в пам’яті, і в серці», «Страшне лихоліття війни», «Забути це неможливо» та «Уроки пам’яті людської», «Ти пам’ятай, ніколи не забудь».

Під час загальношкільного уроку Пам’яті «Гіркі уроки історії» ведучі Білоус Тетяна, Гончарова Ольга, Поливода Ельвіна познайомили присутніх з історією створення найбільших концтаборів – Освенцим, Освенцим-Бжезінка, Аушвіц-Біркенау, Собібор, Маутхаузен, Бухенвальд. З болем і щемом у юних серцях відбивалися картини, побачені під час перегляду фільму «Освенцим як попередження людству». DSC03121

Основним лейтмотивом виховних заходів була думка про те, що подвиг мучеників концтаборів – безсмертний, пам’ять про них, живих і мертвих, - нетлінна. Кожен із вихованців долучився до цих трагічних сторінок пам’яті, усвідомлюючи свою, бодай маленьку, роль у недопущенні подібного в майбутньому, у примноженні добра на землі.

Наприкінці заходу була оголошена хвилина мовчання як спомин про людей, що стали невинними жертвами жахливого пекла нацистських концтаборів.

У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Жертви нацизму».

Просмотров: 175