Статьи и обзоры nachodki.ru

Служба у справах дітей райдержадміністрації відвідала сім’ї, в яких батьки, що мають неповнолітніх дітей, ухиляються від виконання батьківських обов’язків

Создано: 13.04.2018

20180412 15161912 квітня 2018 року відбувся позаплановий рейд по сім’ям, які перебувають на обліку служби у справах дітей Іванівської районної державної адміністрації по причині ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, які мають неповнолітніх дітей.

До складу комісії, що перевіряла соціально-побутові умови життя, увійшли в.о. начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та інспектор сектору ювенальної превенції Іванівського відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Обстежуючи умови проживання, члени комісії звернули увагу на те, де і як сплять діти: хто на дивані, хто на простеленому на підлозі матраці попід облупленою грубою, вкриті засмальцьованим покривалом.

З батьками проведені комплексні профілактичні заходи, складені акти обстеження житлово-побутових умов проживання.

Батьки неодноразово обіцяли, що все виправлять, проте не спромоглися. На даний час вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 кодексу України про адміністративні правопорушення. На засідання районної комісії з питань захисту прав дитини буде винесено питання про доцільність припинення виплати державної соціальної допомоги, у зв’язку із нераціональним використання державних коштів.

Найбільш сумним у кожній з таких ситуацій є те, що служба у справах дітей, та інші суб’єкти соціальної роботи намагаються всіляко полегшити проживання дітей у таких горе-родинах, привозячи їм безкоштовні речі, продукти харчування тощо. Та, на жаль, нікому вони не потрібні.

Спільна риса відвіданих сімей – скарга на умови проживання й бідкання, що не мають власного житла. Однак палець об палець не вдарять, щоб хоч якось покращити умови життя своїх нащадків: влаштуватися самим на роботу, відвести дітей до садочка чи школи. 

Служба у справах дітей Іванівської районної державної адміністрації звертається з проханням не бути байдужими та у випадку якщо поруч з Вами мешкає сім’я, яка потребує захисту дітей, звертайтеся у відповідні служби.

Просмотров: 216