DSCN4125Добровольці. Ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав обов’язок боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання.

Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт. Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. І відтепер, 14 березня, країна віддає шану їхньому подвигу, ця дата стала Днем українського добровольця.

У Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 14 березня 2018 року відзначали День українського добровольця. З цією метою для учнів 3-4 класів було проведено усний журнал «Хоробрі серця». Мета цього заходу – розвивати в учнів любов до України, почуття гордості за українських добровольців, які першими пішли захищати країну, почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вироблення в учнів активної життєвої позиції.

Урочистий захід відкрила учитель початкових класів Гринцевич Олена Вікторівна, яка звернулася до школярів із закликом бути патріотами своєї країни, а це значить виявляти любов до свого народу, бути мужніми, гідними і відважними захисниками своєї Батьківщини, бо найбільше і безцінне багатство для кожної людини – це Батьківщина. Вітчизна, як і рідна мати – це наша доля, яка дісталася нам у спадок на всі випробування, на безперервну щоденну працю і свята. Хвилиною мовчання вшанували добровольців, які з перших днів війни сміливо захищали східний кордон України та не повернулися до рідних домівок, та борців за свободу, які загинули під час Революції Гідності.

Сейчас 55 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine