Здесь нашел интересный обзор

Школярі Дружбівського НВК долучилися до акції «Відповідальність починається з мене!»

Создано: 13.03.2018

IMG 20171201 132455В наш час дуже гостро стоїть проблема здорового способу життя школярів. Нажаль, дуже багато чинників впливає на те, що діти обирають хибний шлях у формуванні свого здоров’я не замислюючись над тим, чим це може закінчитися.

Ми, як школа, не можемо залишатися осторонь цієї проблеми. Усіма можливими засобами ми намагаємося сформувати в наших вихованців позитивну мотивацію до життя.

Саме тому у Дружбівському НВК долучилися до акції «Відповідальність починається з мене».

Серед школярів пройшов конкурс малюнків «Ми обираємо здоровий спосіб життя»,  мета якого - сформувати позитивний світогляд, привернути увагу до проблем, які нас оточують. Найактивнішими учасниками стали учні 2 класу: Поліна Нестерова, Кирил Сачек, Вікторія Очкаленко, Настя Вініченко, Даніл Капшай та учениця 9 класу Кодлубовська Анжела.

Класними керівниками проведено години спілкування: «Здоров’я потрібно цінити», «Цей вірус часнику боїться. Запам’ятайте, знадобиться!», «Здоров’я – головний життєвий скарб», «Його ім’я - підступний СНІД», тренінг «Мій вибір – здоровий спосіб життя».

Стало доброю традицією проведення акцій «Чистий четвер», «Шкільне подвір’я», «Чисте довкілля». Головна мета заходів полягала в тому, щоб не лише зробити оточуюче середовище чистішим, але й переконати всіх, що чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять, що чистота починається з нас самих, наших вчинків, за які ми несемо відповідальність.

Волонтерським загоном навчального закладу упорядковується могила Невідомого солдата, що розташована на території парку школи та надається допомога людям похилого віку по господарству.

Всі учні навчального закладу брали активну участь в акції й обрали одне єдине гасло: «Шкідливим звичкам скажи – «НІ»! Здоровим бути круто!».  

Просмотров: 236