SAM 5490 НоводмитрівкаНапевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка.

У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

У Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 5 по 7 березня 2018 року пройшли Шевченківські дні.SAM 5523 Любимівка

5 березня у приміщенні бібліотеки  школи була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу»,  присвячена геніальному поету і талановитому художнику. Бібліотекар  Тутова Оксана Вадимівна, вчитель української мови та літератури Загорська Анжеліка Олександрівна та  учні  розповіли про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі.  Учасники заходу читали свої улюблені вірші  Тараса Григоровича Шевченка.

6 березня відбувся літературний ранок «Тарас Шевченко – України син!», який підготувала вчитель Кобець Ірина Володимирівна разом із учнями 9 та 11 класів.

7 березня учні та вчителі молодших класів організували виставку робіт до творів Т.Г.Шевченка (класні керівники Подзолкова Галина Петрівна, Кобець Ірина Володимирівна, Гринцевич Олена Вікторівна, Мартиненко Альона Сергіївна).

В Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 6 березня відбулася інтелектуальна гра «Юний шевченкознавець». Дві команди учнів 10 класу показали свої знання життя і творчості Великого Кобзаря. Кожен етап гри викликав позитивні емоції в учасників: «Усім відомий Шевченко», «Ключові дати в житті і долі Кобзаря», «Пізнай поезію Шевченка», «Крилаті вислови поета». При складанні асоціативного портрету Тараса Шевченка учні показали своє бачення світового значення життя і творчості великого поета. В їх уяві Тарас Шевченко – щирий і елегантний, чемний і енергійний, вічний і оспіваний у багатьох творах; неповторний у розумі, талановитості і самовідданості народу і Батьківщині.

Юними шевченкознавцями стала команда «Ліра», активними знавцями визнано: Мідловець Ельвіру, Лашова Романа, Вараву Віталія.

Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне. Тож хай девізом для учнів стануть слова Т.Шевченка: «І чужому научайтесь і свого не цурайтесь…».

Сейчас 44 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine