Шаблоны для Joomla 3 здесь

Злагоджена робота штабів з питань ТЕБ та НС пришвидшить процес ліквідації наслідків ускладнення погодних умов

Создано: 18.01.2018

IMG 532817 січня 2018 року відбулось чергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов на території України під головуванням віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

У засіданні взяли участь Голова Державної служби надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, а також представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.

Геннадій Зубко перед початком заслуховування доповідей по ситуації з ускладненням погодних в областях звернув увагу:

«Завдяки процесу децентралізації в країні є можливість повністю забезпечити  належну підготовку в областях до ускладнення погодних умов. Забезпечення виконання всіх відповідних робіт на окремих територіях означає тільки те, що органи місцевого самоврядування й штаби з ТЕБ та НС спрацювали злагоджено й оперативно».

Як поінформував Український Гідрометцентр, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов. В окремих областях очікуються значні снігові опади, а на півдні України, в тому числі й на території Херсонщини, передбачаються дощі з підвищенням вітру до 25-28 м/с, що може спричинити ожеледь.26940921 1532978686757620 730071777 n

Присутній під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв запевнив, що Херсонщина готова активно працює над вирішенням погодної ситуації, спричиненої ускладненням погодних умов: на території області працює 324 одиниці спеціальної техніки, посипні суміші закуплені у повній мірі.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко звернув увагу, що у зв`язку із посиленням вітру необхідно активізувати контроль над роботою електромережників, аби не допустити поривів на лініях електропередачі.

Також Геннадій Зубко особливо наголосив на важливості злагодженої взаємодії між районними штабами з питань ТЕБ та НС і зазначив:

«Працюючи в умовах усунення ускладнення погодних умов, потрібно дотримуватися трьох найважливіших принципів, на яких наголошує Прем`єр-Міністр України Володимир Гройсман: безпека громадян, повна взаємодія та особиста відповідальність у прийнятті рішень».

                                                                                За інформацією із веб-сайту Херсонської ОДА

Просмотров: 196