26733406 1587866904640971 4617605692764576611 nПроблеми, що хвилюють жінку, напевно, в усьому світі схожі. Лише в залежності від стабільності, рівня цивілізованості суспільства змінюється їхня ієрархія.

Для української жінки ця «ієрархія проблем» виглядає таким чином: фінансове становище родини (75%), дорожнеча продуктів (45%), власне здоров’я та здоров’я сім’ї (42%), безробіття (39%). Іншими словами це «проблеми першого рівня». Високий показник жіночого безробіття пояснюється не лише меншою мобільністю жінки, прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю дружин та матерів у неповному робочому дні, але й значною мірою впливом стереотипів, за якими представниці слабкої статті на відміну від чоловіків розглядаються як «менш ціннісна робоча сила».

Для жінок, які перебувають на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості, 09 січня 2018 року проведений семінар «Жінка на ринку праці», метою якого обговорити позицію жінки на сучасному ринку праці, отримати допомогу у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи. Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Фисун розповіла про стан ринку праці в регіоні, познайомила з актуальними вакансіями, порушила питання кар’єри в житті жінки та побудови плану подальших дій для власної зайнятості. Спеціаліст управління соціального захисту Іванівської районної державної адміністрації Олександр Остапенко ознайомив присутніх з законодавчими аспектами жіночої зайнятості, перевагами працюючої людини та відповів на запитання присутніх про отримання соціальної допомоги й субсидії.

Сейчас 29 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine