Версія для користувачів з вадами зору

загружено

1498458322 garyacha lnyaСеред перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році це наказ про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній».

Його видано для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Відтепер кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00 «прямі телефонні лінії» в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області – за номером (0552) 22-64-85, начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Крім того, телефон довіри (0552) 26-36-28 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

За інформацією прес-служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

Joomla templates by Joomlashine