26239703 1582795045148157 1325981317692621157 n05 січня 2018 року, на базі Іванівського районного сектору з питань пробації, провідним фахівцем з профорієнтації Іванівської районної філії Херсонського ОЦЗ Тетяною Фисун проведений профінформаційний захід.

Мета семінару - проінформувати клієнтів пробації щодо можливостей отримання послуг у державній службі зайнятості Наголосивши, що на сьогоднішній день бідність та безробіття є одними із головних чинників вчинення громадянами правопорушень та злочинів, і тому працевлаштування може стати одним із шляхів повернення довіри, повернення в людське середовище, повернення повноправного громадянства своєї країни, фахівець з профорієнтації розповіла присутнім про послуги служби зайнятості, такі як підбір роботи, участь у тимчасових та громадських роботах, професійне навчання, професійна орієнтація, інформаційно-консультаційні та психологічні послуги, виплата допомоги по безробіттю. Також була надана інформація про актуальні вакансії на ринку праці.

Присутніх цікавили питання про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист, на які вони отримали компетентні відповіді. Кожен отримав буклети ДСЗ, такі як «Азбука пошуку роботи», «Поради у пошуку роботи», «Легальна зайнятість».

Сейчас 43 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine