IMG 20171117 101029Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту.

Сьогодні, в сесійній залі Іванівської районної ради, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів, організаторів сільськогосподарського виробництва. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

На початку святкування присутніх в залі пригостили смачним короваєм.IMG 20171117 100639

З вітальними словами до учасників святкового дійства звернулися голова райдержадміністрації Сергій Довбня, голова районної ради Людмила Павленко та заступник начальника – начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Микола Рибка, які подякували аграріям за плідну працю та побажали сприятливої погоди, щедрих врожаїв, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів.IMG 20171117 112142

В рамках урочистостей було відзначено грамотами кращих аграріїв району.

Справжнім подарунком для присутніх був святковий концерт від аматорських колективів комунального закладу «Іванівський районний будинок культури».

Також, в сесійній залі, було оформлено виставку дитячих малюнків та поробок на сільськогосподарську тему, а працівники Іванівського професійного аграрного ліцею накрили стіл зі смаколиками.IMG 20171117 092733

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд.

Сейчас 50 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine