21685974 1484518154975847 6833549879597162560 nДержавна служба зайнятості та ВМГО «Українська студентська спілка» підписали Меморандум про співробітництво, який передбачає реалізацію проекту "Lingva.Skills", що має на меті вивчення англійської мови на базі онлайн платформи зареєстрованими безробітними.

На сьогодні ситуація склалася таким чином, що Україна невпинними темпами інтегрується до ЄС, до євроатлантичних структур, і українцям для повноцінної інтеграції потрібно знати мови. А статистика говорить про те, що українці всього на рівні 7% володіють іноземними мовами, зокрема англійською. Водночас по ЄС цей показник становить 50%, у деяких країнах - до 80-90%. Тож постала нагальна потреба запустити масовий проект з вивчення іноземної мови. Заради успішного входження в ЄС він готовий безкоштовно допомогти нею оволодіти всім українцям. Проект вже охопив багато соціальних категорій, зокрема учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та безробітних. Для вивчення англійської достатньо мати е-mail, підключений інтернет, і просто з комп’ютера, телефону, смартфону, гаджета, планшета вільно вивчати мову.

Для того, щоб зареєструватися на "Lingva.Skills", будь ласка, звертайтеся до Іванівського районного центру зайнятості, надавши адресу електронної пошти.

Сейчас 44 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine