Фото203612 вересня 2017 року, на базі Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району, комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості» проведено семінар педагогів-організаторів «Волонтерство. Волонтерський рух у школі».

Тема семінару обрана не випадково. У наш час, коли країна ослаблена воєнними діями, коли в жахливому стані екологія, коли серця людей очерствіли до беззахисних тварин, допомога потрібна як повітря тим, хто її потребує. Дорослі хочуть бачити підлітків добрими, чуйними, душевними людьми. Але ці якості не виникають самі по собі. Їх необхідно формувати і розвивати. Мета семінару – обмін досвідом роботи з волонтерства, визначення пріоритетних напрямів роботи, пошук шляхів взаємодії закладів освіти та громадських організацій, обмін досвідом роботи.Фото2037

В ході семінару присутні познайомилися з історією виникнення волонтерства у світі та в Україні, переглянули документальні фільми про волонтерів України. Педагог-організатор Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бардадим Н.М детально охарактеризувала види та форми волонтерської діяльності, використовуючи приклади з досвіду роботи. Соколенко С.В. з Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала шкільний волонтерський загін «Грані добра».

В практичній частині семінару учасники працювали в групах над створенням проекту «Волонтерський рух у школі». Насамкінець, підводячи підсумки, було створено колективний портрет волонтера ХХІ століття, який будуть втілювати в закладах.

Сейчас 56 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine