21616285 353593668422090 1893244973862766645 nНа території нашого району, крім основних, традиційних культур аграрії пробують вирощувати і нішеві культури. Це такі культури як росторопша плямиста, мята, меліса, шавлія лікарська, амарант. В цьому році одним підприємством висіяно квасолю на досить значній площі.

А ось в ТОВ «Агроексперт Трейд» вирішили вирощувати спаржу. Але спаржевий бізнес - це досить новий бізнес в Україні. На території нашої області спаржу також взялися вирощувати в Кахоському районі.

За словами Петра Григор’єва, директор компанії «Агроексперт Трейд», на вітчизняних просторах інформації про те, як вирощувати спаржу, мало. Й отримати кваліфіковані рекомендації було вкрай важко.

На підприємстві було зроблено велику роботу: проведено аналіз ґрунту (адже розсада спаржі дорога і ризикувати тут не варто) в компанії AgriLab. Аналіз був проведений дуже детальний, за власною методикою компанії відповідно до європейських стандартів якості, проаналізовано температуру та опади в подобовому розрізі за останні 10 років та інше.

І потім, з врахуванням всіх даних спеціалісти компанії AgriLab розробили рекомендації для вирощування спаржі на полях «Агроексперт Трейд» в нашому районі.

В результаті проведеної роботи, після врахування усіх рекомендацій компанії AgriLab, 95% розсади спаржі прижилося і тепер в господарстві залишилося дочекатися врожаю.

 

Сейчас 68 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine