Шаблоны для Joomla 3 здесь

Запрошуємо на змагання з кроссфіту «Ігри Героїв»!

Создано: 10.08.2017

1234567890098765432124 серпня 2017 року о 16.00 годині на Площі Свободи у рамках проекту «Ігри Героїв» відбудуться змагання з кроссфіту .

Ігри Героїв - це унікальний проект, аналогів якого на сьогодні немає на території країни. Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

Незалежно від обставин, всі люди рівні! Решта - слабкість і відмовки, боротися з якими, повинен кожен з нас. Сила духу незломлених солдат і динаміка проекту в цілому, спрямовані надихнути сотні тисяч людей!

Що таке кроссфіт? - це програма розвитку сили і придбання гарної фізичної форми для простих людей і професійних атлетів з усього світу. Це спеціальна система тренувань і змагальний вид спорту, призначення якого - придбання людиною відмінної Загальної Фізичної Підготовки. З початку кроссфіт був розроблений, як завершений тренувальний комплекс для військ спеціального призначення, поліції і військових в США.

Також 24 серпня змагатись між собою будуть представники різних силових структур півдня України:

- Національної гвардії України

- Прикордонних вiйськ України

- Збройних Сил України

- Національної поліції України

- та Служби безпеки України

Головна мета змагань – реабілітація ветеранів АТО, які отримали серйозні травми в зоні бойових дій, а також соціальна адаптація людей з обмеженими можливостями, популяризація спортивного способу життя серед молоді.

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати учасників змагань!

Просмотров: 357