Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Відбулася районна конференція юних екологів«Земля - наш спільний дім»

Создано: 22.05.2017

Фото1989 Все на землі, все треба берегти -

І птаха, й звіра, і оту рослину,

Не чванься тим, що цар природи ти -

Бо врешті, ти його частинка.

 Людина - частина  природи.  Потяг до всього живого, закладений в ній від самого народження,  найяскравіше виявляється в дитячому віці. Дитина радіє і першій весняній  квіточці, і комасі, що прокинулась від зимового сну; її приваблює і таємничий ліс. Навколишній світ в усій своїй красі і неповторності відкривається перед дитиною лише тоді, коли вона сприймає його безпосередньо. Діти виявляють турботу передусім про ті об'єкти, що бачили, про які мають чимало відомостей. І наш обов'язок – навчити дітей берегти природу, допомагати їй.

З  метою  підвищення екологічного виховання учнівської молоді, підведення підсумків з природоохоронної роботи 19 травня 2017 року  проведено районну конференцію юних екологів  «Земля - наш спільний дім». На ній  були присутні делегації з  Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району, Трохимівського НВК, Іванівської ЗОШ № 2, Новосеменівської, Агайманської, Благодатненської, Дружбівської та Любимівської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Під час  проведення розглянуто питання щодо результативності освітніх закладів району у всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях еколого-натуралістичного напрямку. Кожна делегація звітувала про проведену роботу щодо поліпшення екологічного стану довкілля, практичну природоохоронну роботу за навчальний рік. Перед учасниками екологічної конференції виступили лауреати обласного конкурсу «Земля - наш спільний дім» агітбригада «Веселка» комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості»  (керівник Бардадим Н.М.), яка діє на базі Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники конференції  взяли участь у виставці плакатів  та екологічних бюлетенів на природоохоронну тематику.

Наприкінці заходу відбулося нагородження  учнівських колективів навчальних закладів за активну участь та результативність в районному   етапі всеукраїнських еколого-натуралістичних акцій. Грамотами КЗ  «Іванівський Центр дитячої творчості» нагороджено Агайманську, Благодатненську, Воскресенську, Новодмитрівську, Любимівську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та Іванівську гімназію (опорний заклад) освітнього округу району.

Просмотров: 539