Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Новини

Особистий прийом громадян у селі Новомиколаївка

Создано: 25.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.25 березня 2019 року особистий прийом громадян у селі Новомиколаївка здійснив начальник управління соціального захисту населення Іванівської районної державної адміністрації Бабіжаєва Ольга Анатоліївна. Порушено ряд питань:

 

 

 

 

Подробнее...

Согодні святкує свій день народження начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Рибка Микола Миколайович

Создано: 25.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.Шановний Миколо Миколайовичу!


Щиро вітаємо Вас з днем народження!
Бажаємо міцного здоров'я, безмежної енергії та життєвої наснаги, злагоди, благополуччя й добробуту у Вашій оселі!
Нехай життя буде довгим та сповненим яскравих і пам'ятних подій!

Подробнее...

«Вода для всіх»

Создано: 21.03.2019

IMG 20190320 13233322 березня ми відзначаємо Всесвітній день води. Головне завдання цього дня – нагадати кожному учню, працівнику школи про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, формування культури водовикористання, виконання правил особистої гігієни.

Подробнее...

Про програму підтримки для бджолярів

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.Урядом запроваджено програму компенсації відсотків (здешевлення кредитів) для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які залучили у національній валюті в банках (з якими Мінагрополітики підписано Меморандум про співробітництво) короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру.

Подробнее...

Перелік суб’єктів племінної справи Херсонської області

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.1. Державне підприємство Дослідне господарство «Асканійське» Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Каховського району, 00856787. Племінний завод: українська чорно-ряба молочна
2. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпро», Білозерського району, 24752975. Племінний завод: українська чорно-ряба молочна

Подробнее...

У закладах загальної середньої освіти району формують європейський світогляд

Создано: 21.03.2019

Изображение 004Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. ЄС заснований на принципах верховенства закону й демократії. Країни – члени ЄС делегують частину свого суверенітету спільним інститутам влади, що представляють інтереси Союзу як єдиного цілого в питаннях, що складають загальноєвропейський інтерес. А всі рішення і процедури випливають з основних договорів, ратифікованих країнами-членами.

Подробнее...

Відбулася нарада з сільськими головами

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Н.Максак провела нараду з сільськими головами. Розглянуті на нараді питання спрямовані на належну підготовку та проведення в районі чергових виборів Президента України. Зокрема, порушувалися питання щодо формування списків виборців, іменних запрошень та стан матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій; організація дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів дільничних виборчих комісій, охорони приміщень дільничних виборчих комісій, виборчої документації під час підготовки та проведення виборів Президента України в Іванівському районі. 

Подробнее...

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.21 березня 2019 року, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Н.Максак, відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, сільські голови.

Подробнее...

Учасники освітнього процесу проти корупції!

Создано: 18.03.2019

Изображение 002Корупція є однією з найактуальніших соціальних проблем сучасності.

З метою формування антикорупційної правосвідомості, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища;

Подробнее...

Подкатегории