Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Новини

«Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу», - Роман Лещенко

Создано: 09.07.2020

DerzhGeoKadastr 09072020

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.

Читати далі...

ОГОЛОШЕННЯ!

Создано: 08.07.2020

Шановні мешканці Іванівського району!
Запрошуємо на зустріч з головою Херсонської обласної державної адміністрації
Юрієм Гусєвим

10 липня 2020 року, у рамках робочого візиту до Іванівського району, голова Херсонської обласної державної адміністрації ГУСЄВ Ю.В. проведе зустріч з мешканцями Іванівського району.
У зв’язку з карантинними обмеженнями, зустріч відбудеться «просто неба», на площі біля адміністративної будівлі Іванівської районної державної адміністрації о 15-00.
Під час зустрічі можна обговорити питання, що потребують вирішення за участі керівника області Юрія Гусєва, керівництва районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, а також висловити пропозиції та побажання стосовно подальшого розвитку району.
Запрошуємо небайдужих мешканців району, громадські організації долучитися до участі у заході.


Іванівська районна державна адміністрація

Ой на Івана, ой на Купала!

Создано: 06.07.2020

kupala 06072020

Купала – найколоритніше і найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл. Цього дня, у надвечір’я, дівчата гадають на свого судженого, пускаючи у водойми сплетені вінки, а хлопці мають їх дістати, адже з давніх-давен вінок – це символ щастя і одруження.
Потім молодь дружно стрибає через багаття, проходячи очищення вогнем, і лише найсміливіші йдуть опівночі шукати квітку папороті.
З нагоди свята Івана Купала в Агайманській сільській бібліотеці презентовано книжкову виставку «Ой на Івана, ой на Купала», за допомогою якої читачі мають можливість ознайомитися із прекрасними купальськими обрядами і дійствами, які проводилися у ніч на Івана Купала.

 


У ніч купальську,тиху
Запалимо вогонь,
Щоби біда і лихо
Стояли осторонь.
Добро, що є навколо,
Єднається в цей час,
Хай сила зла ніколи
Не опанує нас!
Бажаємо здоров’я
І дітям, і старим,
Щоб лиш добро збувалось
І вдача посміхалась.

Агайманці створили «Бібліотеку українського воїна»

Создано: 06.07.2020

bibl voyina 06072020Читачі Агайманської сільської бібліотеки взяли активну участь у  Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», оголошеній Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого.  Найактивнішим учасником акції визначено сільського голову Сушка Володимира Миколайовича, серед наймолодших – Беженар Матвія та Соколенко Софію. На координаційний раді було вирішено: направити книги у військові частини, де  служать земляки-агайманці. Перша бандероль була відправлена до Львівської області, де відбуває військову службу Гончаренко  Юрій Сергійович.

Оновлені мапи ремонту доріг Херсонської області станом на 06 липня 2020 року

Создано: 06.07.2020
Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!
Станом на 06 липня в Херсонській області триває ремонт 12 доріг у 8 районах області та в м. Херсон.
map 01 06072020
 
map 02 06072020

Допомога благодійного фонду «Мій дім»

Создано: 06.07.2020

televisor11 03072020

03 липня 2020 року до Іванівської районної державної адміністрації завітали заступник начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Ольга Баришнікова та виконавчий директор громадської організації ЦРСБ «Мій дім» Павло Смоляков, щоб зустрітися з прийомними батьками та батьками-вихователями та вручити їм телевізори, з метою покращення, освоєння знань їх підопічних під час карантину.
Зі словами подяки до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Іваниця, який висловив велику вдячність кожній родині, яка дала щастя мати сім’ю дитині, обділеній батьківською ласкою, вселила в них надію на щасливе дитинство і повноцінне життя. Тим, хто не злякався труднощів і виховує сьогодні кількох усиновлених дітей.
Окрему подяку висловив благодійним організаціям за небайдужість до дитячої долі, за допомогу і підтримку.
До батьків звернулася пані Ольга, яка зауважила, що в області з кожним роком без батьківського піклування залишається все більше дітей. Завдячуючи таким прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам, усиновлювачам, діти потрапляють до сімей, де отримують сімейний затишок.
У своєму виступі Павло Смоляков зазначив, що основною місією їх громадської організації є альтернативне рішення проблеми сирітства в Херсонській області. Благодійний фонд «Мій дім» - це велика команда волонтерів і меценатів, які прагнуть знайти люблячу родину для дітей, які залишилися без батьків. Надають правову та фінансову допомогу сім’ям, які взяли на виховання дітей, а також родинам, які потрапили у складні життєві обставини.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

ОГОЛОШЕННЯ!

Создано: 01.07.2020

Про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території Іванівського району

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Іванівського району у Херсонській області.
ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою вул. Іванівська, 4, смт Іванівка.
06 липня 2020 р. о 13:00.
У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 097-265-48-65 або пишіть на електронну пошту (email): Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Создано: 26.06.2020

комісія 26062020

25 червня 2020 року голова районної державної адміністрації Юрій Іваниця провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини за участі членів комісії та запрошених.
На порядок денний виносилося 4 питання:
- про розгляд заяви громадянки про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини;
- про довлаштування до діючого дитячого будинку сімейного типу двох-трьох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування для виховання та спільного проживання;
- про розгляд заяви громадянина щодо надання дозволу на продаж житлового будинку, так як у ньому прописана малолітня дитина;
- про розгляд заяви громадянина щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю стосовно малолітньої доньки.
За прийнятими рішеннями службою у справах дітей підготовлено проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації.
Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, підготовлені до розгляду на підставі підтверджуючих документів, що дало змогу комісії прийняти компетентні та виважені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Создано: 23.06.2020

Pozhezhnabezpeka 23062020

Для хліборобів настав найважливіший період - збирання врожаю. Жнива є причиною особливої турботи як для хліборобів бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.
З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність пожеж. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь, лісосмуг, ліній електропередачі, газопроводів , доріг в літній пожежонебезпечний період.

Читати далі...

Відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

Создано: 23.06.2020

Osvita kolegia 23062020

23 червня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, на якому проаналізовано ряд питань щодо розвитку освіти та культури в районі, а саме: «Про підсумки роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та підпорядкованих закладів за 2019 рік та визначення пріоритетних завдань на 2020 рік», «Про стан виконавської дисципліни працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та керівників підпорядкованих закладів щодо виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, відповідних галузевих органів виконавчої влади обласного рівня, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій у 2019 році та І кварталі і І півріччі 2020 року», «Про стан роботи зі зверненнями громадян у 2019 році та І півріччі 2020 року», «Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спороту районної державної адміністрації на 2020 рік», «Про стан виконання районних цільових програм», «Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку щодо підготовки їх до навчання у Новій українській школі», «Про інтеграцію знань з математики та фізики для формування в учнів екологічної компетентності», «Про затвердження кандидатур для відзначення нагородами», «Про організацію виховного середовища, соціального захисту учнів, фізичного виховання і масового спорту у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів», «Про проблемне навчання як засіб формування стійких навичок здорового способу життя учнів початкових класів Нової української школи», «Про стан роботи з розвитку культури і духовності в районі», «Про підготовку закладів освіти району до 2020/21 навчального року», «Про підсумки допризовної підготовки юнаків у закладах загальної середньої освіти району в 2019/20 навчальному році», «Про стан роботи з цивільного захисту населення в закладах освіти району».
За результатами роботи колегії були прийняті конструктивні рішення, спрямовані на удосконалення функціонування закладів освіти та культури району.

Подкатегории