Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Новини

У Іванівському районі вшанували пам'ять жертв голодоморів

Создано: 27.11.2020

golodomor 1 27112020

Історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.

Указом Президента України від 26 листопада 1998 року № 1310 (із змінами) в Україні встановлено День пам’яті жертв голодоморів, який відзначається щороку у четверту суботу листопада (у 2020 році – 28 листопада).
Загальним гаслом відзначення у 2020 році Дня пам’яті жертв голодоморів є вислів «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ».
Під цим гаслом керівники району, Іванівської селищної ради долучилися до Всеукраїнської хвилини мовчання та вшанування пам’яті жертв голодоморів, прийняли участь у покладанні квітів, встановлення лампадок до пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій в Україні 1932-1933 років.

golodomor 2 27112020У закладах загальної середньої світи проведено виховні години «Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України», інформаційні години «Голодомор 1932-33 років в Україні» «На колінах стою перед Вами, сповідаю жалобу свою сумну», уроки пам’яті «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі», «Людської пам’яті мости», години спілкування «1932-33 роки. Найстрашніші роки в Україні», переглянуто документальний фільм «Голодомор 1932-33 років – забрані життя», мультфільм «Голодний дух», оформлено «куточки скорботи» «Пам’ятай, щоб це ніколи не повторилося», експозиції «Голодомор - 33», виставки-реквієми «Голод 1933», «Голодомор 1932-1933 років».
У сільських бібліотеках для користувачів оформлено фотовиставки, викладки літератури «Голодомор - злочин проти людства», викладки літератури.
Дослідники, аби уявити масштаб трагедії, підрахували, що на те, щоб вшанувати хвилиною мовчання кожного із мільйонів загиблих у Голодоморі знадобиться майже 5000 діб або понад 13 років. Тож пам’ятаймо тих великомучеників нашої тяжкої історії – мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації Голодомору!

...Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!

Припинення договору оренди землі

Создано: 27.11.2020

Нормативна база
Цивільний кодекс України
Земельний кодекс України
Закон України "Про оренду землі"
Закон України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності"
Постанова Кабінету Міністрів України від 03 березня 2004 року № 220 "Про затвердження Типового договору оренди землі"

Загальна інформація
Оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою землекористування, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Типова форма договору оренди землі затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2004 року № 220.
Припинення договору оренди землі

Читати далі...

З Днем Гідності та Свободи!

Создано: 20.11.2020

211120Gidnist svoboda

Народе мій, пишаюся тобою:
Моя душа - частинка твого «Я».
Красою правди у святім двобої
Понад Майданом сонця лик сія...

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.
В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємося героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Широко відзначається День Гідності та Свободи в закладах освіти та культури району, де з метою виховання патріотизму, гордості за свій народ проведено ряд заходів: уроки-спомини «Вас забути, себе не поважати», уроки мужності «Я маленький громадянин», години спілкування «Ми – гідні сини й доньки своєї неньки України», виховні години «Україна – країна нескорених», інтелектуальні ігри «Гідні бути українцями», квести, вікторини, свята, віртуальні презентації «Україна - територія гідності та свободи», перегляд документальних фільмів «Зима у вогні: боротьба України за свободу», «Жіночі обличчя революції», оформлено тематичні інформаційні книжково-ілюстративні виставки-хроніки та викладки «Сила нескорених», фото-колажі-історії «Наша Гідність і Свобода».
Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України. Шануйте себе і свою гідність. Українці, пишайтеся тим, що ми – українці!

Про виконання вимог законодавства про державну мову

Создано: 18.11.2020

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відповідно до частини першої статті 49 зазначеного Закону з метою сприяння функціонуванню української мови як державної у визначених Законом сферах суспільного життя на всій території України діє Уповноважений із захисту державної мови.
Завданнями Уповноваженого є захист української мови як державної, а також захист права громадян України на отримання державною мовою інформації та послуг у сферах суспільного життя, визначених Законом, усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою.

Читати далі...

Про необхідність дотримання протиепідемічних заходів

Создано: 16.11.2020

1.На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100) на території Херсонської області на період дії карантину забороняється:
1.1 перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
1.2 перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;1
1.3 самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
1.4 перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні;
1.5 перетинання контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.
Уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє іноземцям та особам без громадянства:
у перетинанні державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль», у випадках, визначених у підпункті 4 цього пункту;
у в’їзді на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзді з них згідно з Порядком в’їзду та тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 367, та Порядком в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року № 815, у випадку, визначеному в підпункті 5 цього пункту;
1.6 проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра), крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;
1.7 діяльність кінотеатрів та театрів з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі;
1.8 діяльність музеїв, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;
1.9 здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;
1.10 проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля;
1.11 робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
1.12 розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту органів дихання, що прикривають ніс і рот (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв);
1.13 діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:
не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;
не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;
не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);
1.14 діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також санаторно-курортних закладів та стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно- ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики);
1.15 відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
1.16 відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
1.17 проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
надання планової медичної допомоги закладам охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;
1.18 діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі із розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;
1.19 відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають у таких пунктах;
1.20 відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Сердечно вітаю із професійним святом усіх працівників сільського господарства!

Создано: 13.11.2020

SGPraciv13112020

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Всім відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Впевнений у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!
Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!
Голова Іванівської районної державної адміністрації Юрій ІВАНИЦЯ

Нагородження грамотами працівників сільського господарства

Создано: 13.11.2020

nagorod13112020

13 листопада 2020 року Голова Іванівської районної державної адміністрації Юрій ІВАНИЦЯ відзначив кращих працівників сільського господарства Іванівського району
Грамотою Голови Іванівської районної державної адміністрації за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено:
Калініченка Віталія Анатолійовича – тракториста фермерського господарства «Урожай-ІІ»
Лісовика Сергія Вікторовича – водія приватного сільськогосподарського підприємства «Південне»
Шикуленка Олександра Олександровича – машиніста-оператора дощувальних машин ТОВ фірма «Універсал – Експо»

Грамотою Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації нагороджено:
Кречика Анатолія Степановича – інженера-гідротехника ТОВ фірма «Універсал – Експо»
Олійника Олександра Івановича – заступника голови фермерського господарства «Урожай-ІІ»
Самойленка Віталія Миколайовича – механізатора приватного сільськогосподарського підприємства «Південне»

Також 12 листопада 2020 року Голова Херсонської обласної держаної адміністрації Юрій ГУСЄВ нагородив грамотою директора ТОВ фірма «Універсал – Експо» Іванівського району Кречика Олександра Вікторовича, за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Создано: 13.11.2020

cifr derjava 13112020

 

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.
Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити

До уваги суб'єктів господарювання!

Создано: 05.11.2020

Доводимо до вашого відома, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право зберігання та використання пального повинні дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, в частині отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Алгоритм (порядок) дій для суб’єктів господарювання, які працюють у сфері обігу пального, щодо необхідності отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 1. Висновок з оцінки впливу на довкілля. Відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» поверхневе та підземне зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або об’ємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше підлягає проведенню оцінки впливу на довкілля. Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності. До ведення в дію Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», до 18.12.2017 року обов’язково наявність висновку державної екологічної експертизи на такий вид діяльності. Термін отримання висновку з оцінки впливу на довкілля складає від 70 робочих днів. Також висновок з оцінки впливу на довкілля необхідно отримувати у разі здійснення реконструкції обладнання, що використовується при здійсненні обігу пального.

Етапи проходження процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД):

Назва етапу проходження процедури ОВД Дії, що вчиняються протягом етапу ОВД Тривалість етапу відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»
1 Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

1.                Подання суб’єктом господарювання до Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

2.                  Прийняття повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля уповноваженим органом (Мінеконерго або Департамент енергетики та екології ОДА)

3.                  Збір зауважень та пропозицій від громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає до включення до Звіту з ОВД

4.                  Надання умов щодо обсягу дослідження та рівня деталізації інформації, що підлягає до включення до Звіту з ОВД (здійснюється за окремою заявою суб’єкта господарювання)

20 робочих днів
2. Підготовка Звіту з ОВД З урахування фахових досліджень та зауважень і пропозицій від громадськості суб’єктом господарювання готується Звіт з ОВД Не обмежено у часі від дати оприлюднення повідомлення про плановану діяльність
3. Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення планованої діяльності та звіту з ОВД

1.                Подання суб’єктом господарювання до Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля оголошення про початок громадського обговорення планованої діяльності та звіт з ОВД

2.                  Проведення громадських слухань планованої діяльності

Від 25 до 35 робочих днів (термін громадського обговорення визначається суб’єктом господарювання)
4. Надання висновку з ОВД Підготовка висновку з ОВД за результатами аналізу уповноваженим органом інформації, наданої у Звіті з ОВД, додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, інформації отриманої від громадськості під час громадського обговорення планованої діяльності. До 25 робочих днів

2. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»).

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, джерелом яких, є виробниче обладнання АЗС, АЗГП та місць зберігання палива, можливо здійснювати лише на підставі Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  Хронологія послідовності дій в ході отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами
1 Проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та підготовка Звіту
2 Реєстрація Звіту по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами в Департаменті
3 Повідомлення в місцевих друкованих засобах масової інформації про намір отримати дозвіл (стаття в газеті)
4 Відповідь місцевої державної адміністрації про громадські зауваження/пропозиції або їх відсутність
5 Розробка Документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та їх електронної форми (XML-файл)
6 Рішення Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській  області щодо можливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
7 Повідомлення щодо  взяття (зняття) підприємства на державний облік (для об’єктів 2-ої групи) (за необхідності)
8 Подання заяви щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з повним пакетом документів (через ЦНАП)

Подкатегории