Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Новини

Служба у справах дітей інформує

Создано: 21.09.2020

В 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.
Міністерством соціальної політики у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» ( SURGe), який реалізується Alinea International за підтримки уряду Канади та Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині», проводиться інформаційно-просвітницька кампанії. Інформація про розвиток сімей патронатних вихователів за посиланням:  Брошура "Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та її родині в громаді"

Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Создано: 17.09.2020

Рішення протоколу № 30 від 10 вересня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення Державна комісія вирішила:
І. Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19)
На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та на підставі оцінки епідемічних показників:

Читати далі...

Податкова інформує!

Создано: 15.09.2020

ЕЦП ДПА 15092020

Оновлені мапи ремонту доріг Херсонської області

Создано: 15.09.2020

Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!
Станом на 14 вересня в Херсонській області триває 1 нове будівництво, ремонт 12 доріг, 1 моста та 6 доріг комунальної власності.

map 1 15092020

map 2 15092020

Пенсійний фонд України інформує

Создано: 14.09.2020

Про попередній запис на прийом за допомогою вебпорталу

Сьогодні, в умовах карантину, громадяни мають можливість вирішувати переважну більшість питань із органами Пенсійного фонду України дистанційно – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).
Але, якщо відвідування сервісного центру все ж таки є необхідним, то рекомендуємо користуватися записом на прийом через вебпортал. Це дозволить зекономити час на можливе очікування та уникнути небажаних контактів під час карантину.
Для цього необхідно зайти в «Особистий кабінет» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою логіну або кваліфікованого електронного підпису та виконати наступні дії:
– в розділі «Комунікації з ПФУ» обрати пункт «Запис на прийом» та натиснути кнопку «Записатися на прийом»,
– вибрати орган Пенсійного фонду, який заявник бажає відвідати,
– визначити тему відвідування органу Пенсійного фонду,
– вибрати дату відвідування,
– вибрати зручний час прийому спеціалістами Пенсійного фонду.
Після заповнення всіх даних на екрані формується інформація про час та місце прийому.

Про перерахунок пенсій з 01 вересня 2020 року

Создано: 14.09.2020

25 серпня 2020 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік”. Внесеними змінами передбачено збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 01 вересня поточного року на рівні 5 000,00 грн.
Враховуючи законодавчі новацій, з 01 вересня 2020 року перераховані пенсійні виплати осіб, які досягли 65 - річного віку, не працюють та мають необхідний страховий стаж (жінки - 30, а чоловіки 35 років).
Для таких осіб, мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі не менше ніж 2000,00 грн, що дорівнює 40 відсоткам від 5 000,00 грн.
За вищевказаних умов перераховано 43,7 тис. пенсійних справ. Перерахунок здійснено в автоматичному режимі, тому звертатися в органи Пенсійного фонду не потрібно. Вже в вересні поточного року пенсія буде виплачуватися в нових розмірах.
Слід також пам'ятати, що зростання показника мінімальної заробітної плати впливає на розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що визначається у відсотках від бази нарахування єдиного внеску та складає 22 відсотки від мінімальної заробітної плати. Так, з 01 вересня 2020 року розмір єдиного внеску становить 1100,00 грн (5000,00 грн х 22%).
А у разі укладення договору про добровільну участь, по якому передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року) сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2. Тобто, з 01 вересня поточного року складатиме 2200,00 грн (1100,00 грн х 2).
Нагадуємо, що отримати консультації з питань пенсійного забезпечення можливо за телефоном “гарячої” лінії Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області (0552) 35-39-02. Для мешканців міста Херсона також працює телефон “гарячої” лінії” (0552) 42-95-71.

ПАМ'ЯТКА

Создано: 14.09.2020

«Виявлення, облік та заходи регулювання чисельності мишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур»

Мишоподібні гризуни – збірна назва дрібних шкідливих гризунів родини хом’яків (Cricetidae) і мишей (Muridae). Найпоширеніші та найнебезпечніші в посівах — полівки (звичайна і гуртова). Також зустрічаються курганчикова та польова миша. Шкодочинність полівок дуже висока. На окремих полях за неправильного або несвоєчасного регулювання чисельності гризунів втрати зерна озимої пшениці можуть досягати 35–40 %. Харчуючись рослинами пшениці, полівки утворюють на посівах «плішини».

Читати далі...

Рекомендації держпродспоживслужби по COVID-19!!!

Создано: 10.09.2020

COVID 10092020

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області наголошує на обов’язковості здійснення заходів захисту від коронавірусу громадянами, які запропоновані Міністерством охорони здоров’я України:
- Під час перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті перебувати у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
- уникати тісних контактів (тривале перебування в одному приміщенні, поцілунки, застілля тощо) із друзями, сусідами, знайомими та іншими особами впродовж 14 днів з часу їх повернення із регіонів, де реєструються випадки COVID-19;
- уникати будь-яких контактів з особами, хворими на застуду, які мали контакти з хворими COVID-19, або повернулися із регіонів, де реєструються випадки COVID-19, або контактували з хворими на COVID-19;
- не відвідувати заходи із великим скупченням людей (кінотеатри, дискотеки тощо);
- обмежити користування громадським транспортом, якщо відстань невелика – краще пройти пішки;
- регулярно здійснювати провітрювання своєї оселі, робочого кабінету, аудиторії тощо;
- ретельно мити руки після повернення з вулиці, у разі неможливості проводити обробку рук антисептиками;
- дезінфікувати приміщення та особисті речі.
Під час дезінфекції необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ):
- респіратори класу FFP2 або FFP3;
- захисні окуляри або захисний щиток для обличчя;
- одноразовий водостійкий халат з довгими рукавами;
- одноразові рукавички.

Читати далі...

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Создано: 10.09.2020

Komisiya ditu 09092020

09 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Юрій Іваниця провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини за участі членів комісії та запрошених.
На порядок денний виносилося 4 питання:
- про розгляд клопотання Іванівського професійного аграрного ліцею щодо погодження відрахування студентки ІІІ курсу, у зв’язку з хворобою;
- про розгляд заяви громадянки стосовно видачі рішення комісії для зарахування на цілодобове влаштування до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради її двох малолітніх доньок;
- про виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно малолітнього сина;
- про розгляд заяви громадянки стосовно видачі рішення комісії для зарахування на цілодобове влаштування до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради її неповнолітнього сина та доньку.
По першому питанню запропоновано перенести розгляд клопотання Іванівського професійного аграрного ліцею на жовтень 2020 року, у зв’язку з отриманням оновленого медичного висновку, стосовно стану здоров’я неповнолітньої та запросити на засідання комісії матір дитини.
По другому та четвертому питанню за прийнятими рішеннями службою у справах дітей підготовлено проекти розпоряджень голови Іванівської районної державної адміністрації про зарахування на цілодобове влаштування чотирьох дітей до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради.
По третьому питанню громадянці винесено офіційне попередження про її відповідальність за утримання, виховання малолітньої дитини. Надано виправний термін для усунення недоліків в родині. Направлено клопотання до Іванівського відділення Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області про притягнення до відповідальності матері малолітнього.
Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, підготовлені до розгляду на підставі підтверджуючих документів, що дало змогу комісії прийняти компетентні та виважені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Про засідання обласної ради ветеранів

Создано: 09.09.2020

Членів обласної ради ветеранів - учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській обласній державній адміністрації запрошуємо взяти участь у засіданні обласної ради ветеранів - учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській обласній державній адміністрації для обрання на першому засіданні голови, заступника голови та секретаря Обласної ради ветеранів. 

Засідання відбудеться о 14.00 годині 14 вересня 2020 року за адресою: пл. Свободи, 1, м. Херсон (2 поверх, зала засідань).

 

 

Членів обласної ради ветеранів - учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській обласній державній адміністрації запрошуємо взяти участь у засіданні обласної ради ветеранів - учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській обласній державній адміністрації для обрання на першому засіданні голови, заступника голови та секретаря Обласної ради ветеранів.

Засідання відбудеться о 14.00 годині 14 вересня 2020 року за адресою: пл. Свободи, 1, м. Херсон (2 поверх, зала засідань).

Подкатегории