Міжнародна технічна допомога

Проект та специфіка проектної діяльності

Создано: 25.01.2016

Навколо можна побачити різноманітні проблеми й труднощі. Якщо у вас є справжнє бажання вирішити конкретну проблему, то це можливість розпочати роботу над якимось проектом. Розуміння того, що таке проект, є ключовим моментом для успішного пошуку рішення вашої проблеми та можливого отримання фінансування для цього.

Проект – це ряд дій, спрямованих на досягнення чітко визначених цілей протягом зазначеного часу з використанням певного бюджету.

Подробнее...

Проблеми залучення міжнародної технічної допомоги

Создано: 25.01.2016

Звичайно, обсяги і можливість залучення коштів від міжнародних програм в умовах глобалізації світових політичної й економічної систем, у першу чергу, залежать від наднаціональних, міжнародних факторів. Але роль українського уряду і місцевих органів влади при цьому теж залишається досить вагомою і значимою. Саме відуспіху їх заходів щодо розвитку демократичних інститутів в регіоні, підвищенню ролі громадянського суспільства залежатиме, де саме буде здійснюватися той або інший проект. Не менш важливим для залучення грантів є результативність тих проектів, що вже були виконані на території України. Саме на післяпроектному етапі, характеристикою готовності органів влади до продовження співробітництва з міжнародними програмами служить їх відношення до можливості подальшої практичної підтримки проектів. Критичним критерієм длябагатьох донорських програм є готовність місцевих інституцій щодо продовження проектної роботи після закінчення періоду безпосереднього фінансування проекту.Для цього міжнародні фонди однією з вимог до проектів висувають наявність елементу самоокупності.

Подробнее...

Перше звернення до грантодавця

Создано: 25.01.2016

У контактній інформації визначається рекомендована форма першого звернення до фонду: направлення листа-запиту, представлення повної заявки або усна співбесіда з потенційними заявниками. Більшість фондів пропонує почати з запиту з коротким викладом суті проекту й інформацією про заявника. Незалежно від рекомендованих фондом форм контактів, найкраще починати з особистих контактів з керівництвом або експертами фонду.

Подробнее...

ПРОЕКТИ ПІДТРИМКИ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ УКРАЇНИ У СФЕРІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Создано: 25.01.2016

І. Основні двосторонні проекти підтримки Європейським Союзом  України у сфері децентралізації та регіональної політики

  1. Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України»(фінансові ресурси: 25 млн.євро – гранти для регіональних проектів розвитку на період 2014-2017рр. та 6 млн.євро – технічна допомога на період 2013-2016рр.). Метою програми є допомога Уряду України у формуванні та реалізації державної політики регіонального розвитку, в т.ч., розроблення необхідних для її здійснення та фінансування законодавчих та адміністративних інструментів. Програма сприяє реалізації в Україні проектів регіонального розвитку, у тому числі спрямованих на вирішення проблем тимчасово переміщених осіб.

Подробнее...

Міжнародні донорські організації

Создано: 25.01.2016

Нижче наведено перелік міжнародних донорських організацій

Подробнее...