Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Звіти 2020 рік

Создано: 02.04.2020

ЗВІТ
про роботу із запитами на публічну інформацію в Іванівській районній державній адміністрації за І квартал 2020 року

З 01 січня по 31 березня 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 11 запитів на публічну інформацію, із них 7 переадресовано обласною державною адміністрацією.
Із цієї кількості за формою надходження отримано інформаційних запитів:
поштою – 0;
електронною поштою –9,
особисто – 2;
факсом – 0.
За категоріями запитувачів: від юридичних осіб – 3;
від фізичних осіб – 5.
Від представників засобів масової інформації -0 .
Від громадських організацій (спілок) - 3.
Запити стосувалися галузей: державної служби, комунального господарства, житлово-комунального господарства, економіки, фінансів, агропромислового комплексу, діяльності органів виконавчої влади, охорони здоров’я, транспорту .
Запитувачів цікавила інформація про наявні вакансії державної служби в установі, посадові інструкції працівників районної державної адміністрації, про лікування хворих на цукровий діабет, про комунальні господарства (ліквідовані та діючі), про виплату надбавок, премій працівникам районної державної адміністрації, про наявність асфальтобетонних заводів, про сільськогосподарських виробників району, пропозиції щодо закупівлі автомобільної техніки.
Отримані районною державною адміністрацією протягом І кварталу 2020 року запити розглянуті в межах повноважень структурними підрозділами районної державної адміністрації та її апарату у встановлені чинним законодавством строки. Відповіді надано по суті в межах компетенції районної державної адміністрації в установленому порядку.

Просмотров: 35