Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Інвестиційна діяльність Іванівського району

Создано: 29.10.2015

 

Інвестиційні земельні діляни станом на 01 липня 2020 року

До уваги інвесторів пропонується Інвестиційний атлас надрокористувача

 

Проект програми інвестиційної діяльності на 2018-2020 роки

 - інвестиційний паспорт

Інвестиційні пропозиції на 01 лютого 2018 року

Інвестиційні пропозиції Іванівського району станом на 01 лютого 2019 року

ПРОГРАМА АКТИВІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2012-2015 РОКИ (ПРОЕКТ)

Земельна ділянка станом на 01 квітня 2017 року

Земельна ділянка для видобутку глини станом на 01 квітня 2017 року

База даних земельних ділянок несільськогосподарського призначення станом на 01 квітня 2016 року

База даних земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Іванівський район, характеристика

Інвестиційний проект, що потребує державної підтримки ІВАНІВКА

Земельні ділянки

ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО

Рекомендації по застосуванню ДПП

 

 

Довідка про інвестиційну діяльність в районі

за перше півріччя 2017 року

 

В сфері інвестицій за загальний обсяг капітальних інвестицій за перше півріччя 2017 року склав 15715 тис.грн, що на 4323 тис.грн більше проти аналогічного періоду минулого року. Обсяг капітальних інвестицій на 1 особу склав 1122,5 грн Майже весь їх обсяг становили інвестиції в матеріальні активи. Основними джерелами інвестування залишатимуться власні кошти підприємств та організацій, що обумовлено гострою потребою в оновленні частини основних фондів.

Проводиться робота по впровадженню і реалізації на території району проектів в галузі відновлюваних джерел енергії. Заплановано будівництво сонячної електростанції ТОВ „РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ”, проект розраховано реалізувати протягом в 2017-2020 роках, в економіку району буде вкладено близько 10-12 млн євро та буде створено 10 постійних та 25 тимчасових додаткових робочих місць для населення. Проектом передбачено будівництво сонячних батарей потужністю 10 МВт (встановлення 35-40 тис. модулей). На сьогоднішній день документація на будівництво розробляється і погоджується.

В розробці проект на будівництво фотоелектричної станції на 20 МВт на земельній ділянці площею 35,0 га, розташованій на території Агайманської сільської ради. Товариство з обмеженою відповідальністю «ФЕС Агаймани»  співпраця із Інститутом відновлювальної енергетики Національної Академії Наук України.

З метою реалізації в районі інфраструктурних проектів для розвитку соціальної сфери протягом 2017 року від Іванівського району були подані інфраструктурні проекти, які пройшли під державне фінансування, а саме: за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку проект «Створення нового освітнього простору. Реконструкція покрівлі та фасадів Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу Іванівського району Херсонської області за адресою: вул. Таврійська, буд.1-б, смт Іванівка, Іванівський район, Херсонська область» загальною вартістю 4892,78 тис.грн», крім того продовжується реалізація проекту «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Нововасилівка  Іванівського району Херсонської області» загальною вартістю 748,568 тис.грн, який був розпочатий у 2016 році і буде завершений у 2017 році, на 2017 рік передбачено освоїти 128,0 тис.грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій проекти: «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) в будівлі Іванівської ЗОШ I—III ступенів за адресою: Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Іванівська, 142 а» загальною вартістю 1390,418 тис.грн та «Капітальний ремонт. Заміна вікон в будівлі Нововасилівського НВК за адресою: вул. Шкільна, 24, с. Нововасилівка Іванівського району Херсонської області», загальною вартістю 714,438 тис.грн.

Крім того проект «Капітальний ремонт системи опалення будівлі Іванівський центр дитячої творчості» на суму 178,608 тис.грн буде фінансуватися за рахунок обласного бюджету.

Протягом 2017 року від ГО Іванівського району до донорських організацій подавалися проекти до проекту ҐРАНТОВОЇ  ДОПОМОГИ ПО ПРОЕКТАХ ЛЮДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»; «Програми малих грантів Програми розвитку ООН/Глобального екологічного фонду», Фонду Кличка,  «Монсанто Україна»  «Україна – житниця майбутнього», та до  Національної баскетбольної ліги.

Районною державною адміністрацією сформована база даних інвестиційно-привабливих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, яка розміщена на веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «Інвестиційна діяльність». В базі є в наявності земельні ділянки, які можна використати для будівництва в енергозберігаючій  та  транспортно-логістичних  сферах.

Створено розділ «Міжнародно-технічна допомога», який містить перелік міжнародних грантодавців, методичні рекомендації по написанню проектів.

Розділ «Асоціація ЄС-Україна» де розміщені інформаційні матеріали з питань європейської інтеграції.

Головою районної державної адміністрації  затверджено План заходів з формування позитивного іміджу та інвестиційного розвитку Іванівського району на 2017-2018 роки від 29 березня 2017 року № 6/10.

 

Просмотров: 974