Про підведення підсумків фінансово-господарської діяльності Публічного акціонерного товариства «Червоний Чабан»

Создано: 04.03.2016

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) здійснює управління корпоративними правами держави в статутному капіталі             ПАТ «Червоний чабан» у розмірі 24,945%.

Держплемзавод «Червоний чабан» приватизувався у 1997 році, як цілісний майновий комплекс, основним предметом діяльності якого було розведення, вирощування та реалізація високопродуктивного племінного молодняку асканійської породи овець та здійснення робіт по заготівлі сировини та сільськогосподарської продукції. На теперішній час виробнича діяльність підприємства тимчасово призупинена. Проте, незважаючи на скрутне фінансове становище, підприємство протягом 2016 року працювало прибутково та підвівши підсумки роботи за рік вийшло на позитивний фінансовий результат отримавши чистий прибуток.

На сьогоднішній день, за умов державної підтримки, галузь вівчарства є однією з перспективних для розвитку з позицій підвищення ефективного використання землі, рівня зайнятості населення, забезпечення переробної та легкої промисловості незамінною сировиною та продуктами харчування. Крім того, вівчарство являється найменш енерговитратною галуззю. Таким чином, залучення до роботи ПАТ «Червоний чабан» інвесторів та завершення процесу приватизації значно сприятиме відновленню виробничої діяльності підприємства та створенню нових робочих місць.

З цією метою Регіональним відділенням підготовлено до продажу державний пакет акцій ПАТ «Червоний чабан». Початок торгів заплановано на 25.02.2016 року.

Просмотров: 644