Шановні громадяни Херсонщини! Звертайтеся на «телефон довіри»

органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області

за номером у місті Херсоні 263628

Протидія діяльності бюджетних корупціонерів і боротьба з корупцією є багатосторонніми. Така робота зумовлена важливістю та складністю завдань, які стоять перед відповідними органами. Взаємодію можна розглядати за напрямами:

Стратегічна взаємодія полягає в узгодженій діяльності суб’єктів боротьби корупцією між собою та з іншими державними органами для досягнення стратегічної мети, визначеної чинним антикорупційним законодавством.

Оперативна взаємодія - використання наявних сил, засобів і методів, яка здійснюється в певних організаційних формах відповідно до визначених цілей.

Тактична взаємодія - використання наявних сил, засобів і методів для вирішення окремого завдання. Головний зміст тактичної взаємодії міститься в узгодженні дій усіх сил, які беруть участь у спільній діяльності, за метою, місцем і часом.

Фінінспектори Херсонщини попередили порушення у сфері держзакупівель в освітній сфері Горностаївського району на понад мільйон гривень.

Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Держфінінспекція в Херсонській області (далі – Інспекція) провела дослідження процедури відкритих торгів, здійснених КУ "Горностаївський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" (далі – Замовник) щодо закупівлі кам’яного вугілля на загальну суму 1,4 млн. грн.

Згідно з вимогами чинного законодавства Замовник зобов’язаний у відповідній документації вказати кількість товару та окремі адресні місця його поставки. Але Замовник не зазначив дані про кількість та адреси освітніх закладів у документах конкурсних торгів. 

Також в оприлюдненому оголошенні про результати торгів було вказано недостовірну інформацію про дату укладання даного договору з переможцем закупівель.

Крім того, Додатковою угодою до Договору збільшено ціну вугілля на 10% у зв’язку зі зміною ціни такого товару на ринку. Однак внесення таких змін має бути ретельно обґрунтованим та повністю документально підтвердженим. При цьому фінінспекторам не надано суттєвих підтверджень про обґрунтування нової ціни за одиницю товару. Слід додати, що сторонами торгів не була передбачена необхідність щодо застосування низки заходів із захисту довкілля.

За результатами проведеного дослідження, Інспекція рекомендувала Замовнику вжити заходів з недопущення встановлених порушень у майбутньому і розірвати Договір.Замовнику запропоновано провести нову процедуру закупівлі вугілля з дотриманням всіх вимог діючого законодавства у сфері публічних закупівель.

Сейчас 90 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine