Телефон довіри Держфінінспекції в Херсоні – 0552 26 36 28

Завдання правоохоронних і контролюючих органів - упередження і викриття злочинів у бюджетній сфері, забезпечення наповнення бюджету, системна протидія зловживанням з бюджетними коштами та державним майном, попередження втрат бюджету від незаконної діяльності у галузях і сферах господарювання.

Переважна більшість злочинів, пов’язаних з посяганням на бюджетні кошти, є службовими. У державі в цілому ще зустрічаються горе-посадовці, які не уявляють своєї діяльності поза корупційними схемами з бюджетними коштами, що є основним джерелом їх збагачення. Не таємниця, що з використанням «фіктивок» скоюються більш тяжкі злочини, націлені на ухилення від сплати обов’язкових платежів до бюджету, або заволодіння майном, або ж розкрадання і конвертацію бюджетних сум.

Спільними зусиллями силових структур налагоджено ефективний захист бюджетних видатків на всіх рівнях – від загальнодержавного до бюджету кожної сільської і селищної рад. Триває й протидія правопорушенням з коштами соціально захищених статей, призначених на підтримку окремих галузей і підприємств, відбувається супроводження державних і регіональних програм, ліквідується корупційна складова при здійсненні державних закупівель тощо.

На постійному контролі - нові схеми розкрадання і відмивання державних бюджетних коштів, зокрема, при закупівлі товарів, виконанні робіт і послуг, пільговому кредитуванні, використанні коштів резервного фонду, призначених для ліквідації наслідків стихійного лиха. По регіонах триває інспектування щодо цільового використання коштів на заклади освіти, медицину, насамперед для закупівлі обладнання, ліків, ремонт лікарень, на капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію доріг, мостів, переходів тощо.

Таким чином, існуючим антикорупційним законодавством активізовано протидію злочинам у бюджетній сфері.

Сейчас 47 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine