Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області

за номером у місті Херсоні 263628

Поступово, крок за кроком, держава позбавляє корупціонерів ореолу неминучості, створює і змушує працювати нормальні, некорупційні схеми взаємодії простих людей з будь-якими державними інститутами.

 

Громадянами повинні рухати не тільки впевненість у власній правоті, а й усвідомлення того, що чесних людей набагато більше, ніж тих, хто спекулює на власній наближеності до розподілу бюджету і використання майна.

Від кожного залежить, як швидко ми зможемо протидіяти корупційним проявам на шляху до ефективного розвитку села, селища, міста, району. Діяти разом треба жорстко та рішуче. Викорінення проявів корупції – спільне і важливе надзавдання. Лише об`єднавши зусилля, громада досягне значних результатів. Передусім заради розвитку…

Держфінінспекція в Херсонській області за вісім місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 10,67 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – серпня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 10,67 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 18 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено п’ять позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.

У 25 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 54 управлінські рішення.

За вчинені фінансові порушення 108 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, 45 – до дисциплінарної, 12 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,47 тис. грн.

Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Сейчас 124 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine