Шаблоны для Joomla 3 здесь

COVID-19

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 26.11.2020

Шановна громада продовжуємо інформувати вас про стан захворюваності на COVID-19 в Іванівському районі.

Станом на 13-годину 26 листопада 2020 року в районі не зареєстровано нових випадків захворювання на COVID-19.

Таким чином всього з вересня місяця зареєстровано 58 випадки захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 35, с. Благодатне - 3,
с. Воскресенка – 3, с. Любимівка - 2, с. Новосеменівка - 2, с. Новодмитрівка Друга – 1, с. Трохимівка - 12.
Із них 45 осіб одужало, 13 осіб хворіє на амбулаторному лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.

Протягом останньої доби медичними закладами району відібрано проб для 17 ПЦР тестів та 14- проб для тестів методом ІФА у хворих і контактних осіб.
Просимо всіх жителів району більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуватись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
- ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
- носіть захисну маску в громадських місцях;
- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.
Будьте здорові.

До уваги суб'єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій району!

Создано: 13.11.2020

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

для підприємств, організацій, установ щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають виробничу діяльність без приймання відвідувачів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

(крім тих, на які розроблені відповідні Тимчасові рекомендації, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України)

1. Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам.

Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,20С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.

При проведенні вимірювання температури тіла контактним методом, забезпечується обов’язкова дезінфекція виробу, яким здійснюється термометрія, після кожного його використання згідно з інструкцією виробника дезінфекційного засобу.

2. На вході до приміщення/установи організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Доцільно розмістити яскравий вказівник про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).

3. Між робочими місцями бажано забезпечити відстань не менше ніж 1,5 метри.

4. Суб’єкт господарської діяльності забезпечує:

- постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах. Використання багаторазових рушників не рекомендується;

- проведення періодичного інструктажу працівників щодо дотримання протиепідемічних заходів;

- вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів і провітрювання не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни;

- централізований збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшим видаленням, як твердих побутових відходів;

5. Працівники повинні:

- регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 3 години, та після відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, обслуговування тощо;

- утримуватись від контактів з особами, що мають симптоми респіраторних захворювань – кашель, лихоманка, ломота в тілі тощо;

- самоізолюватись у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

Особи, що мають ознаки респіраторних захворювань, зобов’язані:

• при підвищенні температури тіла чи появі інших симптомів ГРЗ залишитися вдома;

• повідомити по телефону сімейного лікаря, керівника амбулаторії за місцем проживання, вказавши на наявну симптоматику, про контакт з хворим на COVID-19 (при наявності).

За відсутності декларації з сімейним лікарем на регіональну гарячу лінію COVID-19 – телефон 095 133 56 01.

У вечірній/нічний час при значному погіршенні стану здоров’я викликати бригаду екстреної медичної допомоги.

• повідомити телефоном керівника про причину відсутності на робочому місці;

• виконувати рекомендації сімейного лікаря та фахівців територіального органу громадського здоров’я щодо дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19.

В групі ризику щодо розвитку ускладнень особи, які мають:

• тяжкі хронічні захворювання легень і серцево-судинної системи;

• ниркову недостатність;

• імуносупресивні стани (первинний і вторинний імунодефіцити);

• тяжкі алергічні захворювання або стани;

• аутоімунні захворювання;

Рекомендації з дезінфекції:

• Очищення поверхонь має передувати будь-якому процесу дезінфекції.

• Очищення поверхонь слід здійснювати послідовно від найменш забруднених (найчистіших) до найбільш забруднених (найбрудніших) областей та від вищих рівнів до нижчих. Підлогу необхідно очищати в останню чергу.

• Розчини для дезінфекції необхідно готувати та використовувати, дотримуючись концентрації та часу експозиції відповідно до рекомендацій виробника. Занадто високі концентрації збільшують токсичний вплив на осіб, які контактують з розчином, та можуть пошкодити поверхні. Необхідно застосовувати достатню кількість дезінфекційного розчину, аби поверхні залишалися вологими на час експозиції, і дезінфекційний засіб міг знищити збудника.

• можуть бути застосовані наступні засоби для дезінфекції:

- етанол 70 - 90 %;

- засоби на основі хлору (наприклад, гіпохлорит - 0,1 % (1000 VZV‰) для загальної дезінфекції внутрішнього середовища закладу або 0,5 % (5000 ‰) при забрудненні великою кількістю біологічної рідини);

- перекис водню > 0,5 %.

• Для даних дезінфікуючих засобів рекомендовано дотримуватись часу експозиції не менше однієї хвилини або відповідно до рекомендацій виробника.

• Розчини хлорвмісних дезінфекційних засобів слід зберігати в непрозорих ємностях у добре провітрюваному, закритому приміщенні, що не піддається впливу прямих сонячних променів. Кожного дня слід готувати свіжий розчин.

• Дезінфекцію рекомендовано проводити шляхом протирання, використовуючи ганчірку або серветку, змочену розчином.

• Відкриті ультрафіолетові випромінювачі (далі - УФ-опромінювачі) можуть використовуватися для дезінфекції повітря в закритих приміщеннях та поверхонь після використання дезінфекційних засобів за умов відсутності людей.

• Екрановані УФ-опромінювачі можуть використовуватися в закритих приміщеннях в присутності людей для боротьби з інфекціями, що передаються повітряним шляхом (туберкульоз, кір та захворювання, викликані вірусом вітряної віспи).

• Працівники закладу мають бути проінформовані про графік проведення дезінфекції поверхонь в приміщеннях, щоб усвідомлювати ризики при контакті з поверхнями і обладнанням та уникнути забруднення рук під час виконання обов'язків. Особливу увагу слід приділяти очищенню поверхонь, до яких часто торкаються, таких як дверні ручки, вимикачі світла, столи тощо.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 13.11.2020

Станом на 10-годину 13 листопада 2020 року в районі зареєстровано
6 нових випадків захворювання на COVID-19. З яких 2 в смт Іванівка (1 дитина) і 4 с Трохимівка.
Таким чином всього з вересня місяця зареєстровано 49 випадки захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 29, с. Благодатне - 3,
с. Воскресенка – 2, с. Любимівка - 2, с. Новосеменівка - 2, с. Новодмитрівка Друга – 1, с. Трохимівка - 10.
Із них 32 особи одужали, 17 хворіє.
Із тих що хворіють: 1 особа знаходиться на лікуванні у КНП Генічеська центральна лікарня, 16 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.
Протягом останньої доби медичними закладами району відібрано проб для 10 ПЦР тестів у хворих і контактних осіб.
Просимо всіх жителів району більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуватись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
- ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
- носіть захисну маску в громадських місцях;
- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Ситуація з захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 13.11.2020

Станом на 13-годину 09 листопада 2020 року в районі в районі немає нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.
Таким чином всього з вересня місяця зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 27, с. Благодатне - 3,
с. Воскресенка – 2, с. Любимівка - 2, с. Новосеменівка - 1, с. Новодмитрівка Друга – 1, с.Трохимівка - 6.
Із них 32 особи одужали, 1 особа госпіталізована до КНП Генічеської центральної лікарні, 9 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.
Протягом останньої доби медичними закладами району відібрано проб для 39 ПЦР тестів та 8- проб для тестів методом ІФА у хворих і контактних осіб.
Протягом 06-08 листопада 2020 року голова районної державної адміністрації особисто та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації взяли участь у обласному міжвідомчому відпрацюванні стосовно дотримання карантинних вимог на території в Іванівському районі. Було проведено спільне патрулювання представників районної державної адміністрації, з Іванівським відділенням ГУ Національної поліції в Херсонській області, Іванівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та COVID патрулями органів місцевого самоврядування. Перевірялися магазини, громадські будівлі, заклади громадського харчування і розважальні заклади у тому числі і у нічний час доби.
За результатами роботи за три дні в районі проведено 45 спільних рейдів з COVID - патрулями, кількість складених актів органами місцевого самоврядування - 1, кількість складених протоколів представниками поліції за порушення вимог статті 44-3 КУпАП - 10.

Читати далі...

Ситуація з захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 06.11.2020

Станом на 13-годину 06 листопада 2020 року в районі в районі немає нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.
Таким чином всього з вересня місяця зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 27, с. Благодатне - 3, с.Воскресенка – 2, с. Любимівка - 2, с. Новосенівка - 1,с. Новодмитрівка Друга – 1, с.Трохимівка - 6.
Із них 32 особи одужали, 1 особа госпіталізована до КНП Генічеської центральної лікарні, 9 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.
Протягом останньої доби медичними закладами району відібрано проб 19 ПЦР тестів та 14- проб тестів методом ІФА.
В районі щоденно проводиться спільне патрулювання представників районної державної адміністрації з Іванівським відділенням ГУ Національної поліції в Херсонській області та COVID патрулями органів місцевого самоврядування, перевіряється дотримання суб’єктами господарювання та населенням карантинних вимог та обмежень встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.
Перевіряються магазини, громадські будівлі, заклади громадського харчування і розважальні заклади у тому числі і у нічний час доби.
За результатами роботи за останній тиждень в районі проведено
51 спільних рейдів COVID - патрулів, кількість складених актів органами місцевого самоврядування - 24, кількість складених протоколів представниками поліції за порушення вимог статті 44-3 КУпАП - 175.

Ситуація з захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 06.11.2020

Станом на 13-годину 05 листопада 2020 року в районі зареєстровано 4 нових випадки захворювання на COVID-19.
Таким чином всього з вересня місяця зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 27, с. Благодатне - 3, с. Воскресенка – 2, с. Любимівка - 2, с. Новосенівка - 1,с. Новодмитрівка Друга – 1, с.Трохимівка - 6.
Із них 32 особи одужали, 1 особа госпіталізована до КНП Генічеської центральної лікарні, 9 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.
Протягом останнього тижня Комунальним некомерційним підприємством «Іванівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» відібрано проб 80 ПЦР тестів, КНП Іванівською ЦРЛ відібрано проби 31 тесту методом ІФА і 17- ПЦР.

Ситуація з захворюваністю на COVID-19 в Іванівському районі

Создано: 04.11.2020

Станом на 13-годину 04 листопада 2020 року в районі немає нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.
Всього з вересня місяця зареєстровано 38 випадків захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 27, с. Благодатне - 3, с. Воскресенка – 2, с. Любимівка - 2, с. Новосенівка - 1,с. Новодмитрівка Друга – 1, с.Трохимівка - 2.
Із них 32 особи одужали, 1 особа госпіталізована до КНП Генічеської центральної лікарні, 5 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.
Протягом останнього тижня Комунальним некомерційним підприємством «Іванівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» зроблено 80 ПЦР тестів.
Просимо всіх жителів району більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуватись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
- ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
- носіть захисну маску в громадських місцях;
- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

COVID-19. Яка ситуація в Іванівському районі.

Создано: 02.11.2020

coronavirus21102020

Станом на 02 листопада 2020 року в районі зареєстровано 38 випадків захворювання на COVID-19, а саме: смт Іванівка – 27, с. Благодатне - 3, с.Воскресенка – 2, с. Любимівка- 2, с. Новосенівка- 1,с. Новодмитрівка Друга – 1, с.Трохимівка - 2. Із них 32 особи одужали, 6 осіб знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичних працівників.

Насьогодні Іванівський район знаходиться в жовтій зоні епідемічної небезпеки. Діють наступні карантинні обмеження:
Забороняється:
- відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);
- діяльність хостелів;
- проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 30 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 30 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра).
Додатково зберігаються обмеження передбачених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.
З 02 листопада 2020 року учні навчальних закладів вийшли на очну форму навчання.
Стан епідемічної ситуації в районі щодо захворювання та протидії короновірусу знаходиться на контролі керівництва районної державної адміністрації. Відповідальні служби району проводять протиепідемічні заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на території району.
Іванівським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з Іванівським відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та COVID - патрулями постійно здійснюється контроль за дотриманням карантинних вимог на території району, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами) та розпоряджень Головного державного санітарного лікаря України, шляхом проведення щоденного патрулювання.
Просимо всіх жителів району більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуватись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
- ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
- носіть захисну маску в громадських місцях;
- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.