Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Центр надання адміністративних послуг 

Іванівської райдержадміністрації

 

Завідувач сектору  з питань надання адміністративних послуг управління економічного, агропромислового розвитку та інфрастраструктури  Іванівської районної державної адміністрації

 Зарецька Вікторія Володимирівна

3 10 06

Адміністратор сектору  з питань надання адміністративних послуг управління економічного, агропромислового розвитку та інфрастраструктури   Іванівської районної державної адміністрації

Батаєва Альона Євгеніївна

3 10 06

 

Адреса Центру:

75400, Херсонська область, смт Іванівка, 

вул. Миру, 1

тел. (05531) 3-10-06

Графік роботи

Перелік послуг

Положення

 

Адміністративні послуги, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області через центри надання адміністративних послуг 

Інформаційні та технологічні картки, зразки заяв

Управління держпродспоживслужби в Іванівському районі Херсонської області

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

Відділ в Іванівському районі Головного управління держгеокадастру в Херсонській області

Іванівський районний сектор управління Державної міграційної служби України в Херсонській області

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Іванівської райдержадміністрації

Іванівський районний сектор управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області

 

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області повідомляє

Создано: 29.11.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440, затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, згідно з яким неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Подробнее...

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області інформує про наступне

Создано: 28.11.2016

Законом України від 17 липня 2015 року № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» внесено зміни до статті 133 Податкового кодексу України (далі -Кодекс), якими переглянуто вимоги, яким має відповідати неприбуткове підприємство, установа, організація (далі - неприбуткова організація).

Подробнее...

Оформлення віз та виїзд малолітньої дитини за кордон без згоди батька

Создано: 02.06.2016

1233З урахуванням економіко – соціально – політичної ситуації в країні почастішали випадки звернення одним із подружжя до суду із позовною заявою «Про надання дозволу на оформлення віз та надання дозволу на виїзд малолітньої дитини за межі України без згоди батька». В цьому матеріалі пропоную розглянути основні критерії та принципи необхідні для позитивного вирішення спору.

Подробнее...

Увага! Запрацював електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру

Создано: 15.12.2015

Відділ Держгеокадастру в Іванівському районі Херсонської області інформує, що на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/(у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Перелік послуг

Создано: 13.11.2015

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

21.06.2018 240

ПЕРЕЛІК

адміністративних послуг, які надаються через

Центр надання адміністративних послуг

Іванівської районної державної адміністрації

1 Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування).
2 Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування).
3 Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.
4 Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа.
5 Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), зареєстровану до 01 липня           2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань.
6 Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (у тому числі громадського формування).
7 Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).
8 Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).
9 Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (у тому числі громадського формування).
10 Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її ліквідації.
11 Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її реорганізації
12 Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).
13 Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (у тому числі громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
14 Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).
15 Державна реєстрація фізичної особи-підприємця.
16 Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
17 Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
18 Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
19 Державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
20 Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
21 Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства в громадському об’єднанні, що не має статусу юридичної особи.
22 Державна реєстрація припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
23 Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.
24 Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
25 Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду.
26 Державна реєстрація структурних утворень політичної партії, що не мають статусу юридичної особи.
27 Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
28 Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у структурному утворенні політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
29 Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
30 Державна реєстрація відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації.
31 Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
32 Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації.
33 Державна реєстрація символіки.
34 Державна реєстрація змін до відомостей про символіку, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
35 Державна реєстрація втрати чинності символіки.
36 Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
37 Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
38 Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця).
39 Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.
40 Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно.
41 Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна.
42 Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
43 Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
44 Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
45 Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
46 Скасування рішення державного реєстратора.
47 Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
48 Оформлення та видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі термінове оформлення).
49 Оформлення та видача паспорта громадянина України.
50 Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого.
51 Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.
52 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.
53 Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. 
54 Відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
55 Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
56 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
57 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
58 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
59 Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
60 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.
61 Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
62 Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
1) витягу з Державного земельного кадастру про:
землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць
обмеження у використанні земель;
земельну ділянку;
2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);
3) викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану);
4) копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.
63

Видача довідки про:

1) наявність та розмір земельної частки (паю);

2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

64 Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
65 Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.
66 Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
67 Видача висновку державної експертизи землевпорядної документації щодо об’єктів, які підлягають обов’язковій державній експертизі. 
68 Видача висновку про погодження документації із землеустрою.
69 Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності. 
70 Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності. 
71 Видача дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок. 
72 Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, у тому числі військового та оборонного призначення. 
73 Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювані техніку, технології, устаткування, інструменти тощо. 
74 Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) іноземного виробництва за умови відсутності даних щодо їх безпечності для здоров’я населення. 
75 Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо продукції, напівфабрикатів, речовин, матеріалів та небезпечних факторів, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людей. 
76 Видача дозволу на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин. 
77 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
78 Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про готовність об’єкта до експлуатації.
79 Видача дозволу на виконання будівельних робіт.
80 Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
81 Видача висновку державної екологічної експертизи. 
82 Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами .
83 Видача дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами 
84 Реєстрація декларації про відходи.
85 Видача дозволу на спеціальне водокористування.
86 Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
87 Видача дозволу на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача. 
88 Видача рішення про виділення у встановленому порядку лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами. 
89 Видача спеціального дозволу на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування (лісорубний квиток).
90 Видача дозволу на проведення заходів із залученням тварин. 
91

Видача експлуатаційних дозволів для потужностей (об’єктів):

1) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

2) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів. 

92 Видача експлуатаційного дозволу.
93 Видача дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, на щойно виявлених об’єктах культурної спадщини, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок. 
94 Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони. 
95 Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами. 
96 Видача дозволу на розміщення, будівництво споруд, об’єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг. 
97 Погодження проектів щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах смуги відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг. 
98 Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. 
99 Погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
100 Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).
101 Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).
102 Державна реєстрація (перереєстрація, зняття з обліку) транспортних засобів.
103 Видача (обмін) посвідчень водія.
104 Державна реєстрація актів цивільного стану.
105 Видача дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.
106 Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
107 Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
108 Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу.
109 Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.
110 Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.
111 Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
112 Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.
113 Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
114 Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
115 Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо:
1) відмови від майнових прав підопічного;
2) видання письмових зобов’язань від імені підопічного;
3) укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири;
4) укладення договорів щодо іншого цінного майна;
5) управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа;
6) передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.
116 Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо:
1) відмови від майнових прав підопічного;
2) видання письмових зобов’язань від імені підопічного;
3) укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири;
4) укладення договорів щодо іншого цінного майна.
117 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
118 Надання державної допомоги:
1) у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;
2) при народженні дитини;
3) при усиновленні дитини;
4) на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
5) на дітей одиноким матерям.
119 Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
120 Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
121 Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
122 Надання державної соціальної допомоги на догляд.
123 Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги.
124 Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за особою з інвалідністю I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.
125 Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
126 Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
127 Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.
128 Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
129 Призначення одноразової компенсації:
1) сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
2) дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт;
3) батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
130 Призначення грошової компенсації:
1) вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам;
2) особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки;
3) вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку;
4) вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю;
5) замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
6) особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
131 Видача направлення (путівки) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики та/або органів соціального захисту населення (регіонального та місцевого рівнів).
132 Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілем.
133 Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та/або дітей з інвалідністю.
134 Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.
135

Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги:

1) батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;

2) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій);

3) членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;

4) учасникам війни;

5) особам з інвалідністю внаслідок війни;

6) особам, які постраждали від торгівлі людьми;

7) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю.

136 Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками):
1) осіб з інвалідністю з дитинства та внаслідок загального захворювання;
2) осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції; та яким установлено статус учасника бойових дій чи особу з інвалідністю внаслідок війни;
3) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”;
4) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.

                Надання адміністративних послуг безкоштовне. Сплата передбачена тільки за ті послуги, які визначені платними згідно із законом.