Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Справедливого та всебічного розслідування справи про вбивство каховчанина Володимира Чебукіна вимагають родичі загиблого

Создано: 13.01.2020

82223429 3010504742295768 7149050042890846208 o26-річного чоловіка розстріляли у перший ранок нового року, згодом він помер у лікарні. Сьогодні, 11 січня, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв разом з керівником прокуратури області зустрівся з родиною померлого та адвокатом потерпілих Іриною Красновою.

«Навколо цієї трагедії з перших днів почали розгортатися різні чутки та маніпуляції, – зазначив очільник області. – Тому ми приїхали, аби почути вашу точку зору та аргументи, щоб причетні, хто б вони не були, понесли покарання. І щоб у нашій області закон був один для всіх, і все було по закону».

Наступного тижня прокурор Херсонської області Ігор Івченко перебуватиме у справах у Генеральній прокуратурі України. Серед інших, за його словами, запланована й доповідь першому заступникові генпрокурора Віталію Каську щодо ходу розслідування справи про вбивство Володимира Чебукіна. У той же час, родина померлого матиме зустріч з керівництвом обласної прокуратури стосовно механізму подальшої взаємодії.

«Я буду сподіватися, що ми, завдяки співпраці, все-таки досягнемо істини у даному кримінальному провадженні, – висловилася адвокат Ірина Краснова. – Адже на сьогоднішній день ситуація є дуже гострою».

Слід також додати, що власне провадження відкрило і Держбюро розслідувань. Відомство має на меті з’ясувати можливу причетність до злочину одного з чинних співробітників поліції Херсонщини.

Просмотров: 68