Бесплатные шаблоны Joomla

У Дружбівському НВК відбувся районний семінар «Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури»

Создано: 02.12.2019

IMG 20191129 09121529 листопада 2019 року у Дружбівському НВК відбувся районний семінар «Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури». До закладу освіти завітали керівники та вчителі шкіл району: Любимівської, Агайманської та Новодмитрівської.

На семінарі були представлені уроки з української мови та літератури у 1 класі (вчитель Світлана Мірошниченко), у 4 класі (вчитель Ірина Костюкова), у 7 класі (вчитель Світлана Очкаленко). Уроки були насичені новими формами і методами навчання, які розкривають основні компетентності. Відвідавши уроки педагоги побували у «методичній майстерні» вчителя Світлани Очкаленко, яка ознайомила присутніх з теоретичною частиною, а також провела цікаві вправи з кінезіології. Саме такі зустрічі об’єднують керівників та вчителів шкіл району, колеги обмінюються досвідом один з одним, знайомляться з закладами освіти, черпають нові ідеї та запроваджують їх у своїх закладах. Організатори вдячні всім присутнім, бажають творчих злетів та нескінченної енергії!

Просмотров: 118